MHP de Avcı aday adaylığını açıkladı

Yerel seçimlerde MHP’den Atakum Belediye Başkan Adayı olmak için kolları sıvayan eski Ayvacık Belediye Başkanı Erkan Avcı, partisinin Atakum İlçe Başkanlığı önünde gerçekleştirilen törende aday adaylığını açıkladı\r\n

MHP de Avcı aday adaylığını açıkladı
\n  
\n
\n Eski Ayvacık Belediye Başkanı Erkan Avcı, MHP Atakum Belediye Başkan Aday adaylığını düzenlediği açık hava toplantısıyla açıkladı. MHP’lilerin yanı sıra çok sayıda vatandaşın da katıldığı toplantıda konuşan Erkan Avcı, 30 yıllık aktif siyaset hayatının olduğunu, beş kez seçim yaşayıp, dört kez kazandığını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n MAKAM SAHİBİ OLMAK İÇİN DEĞİL
\n
\n Sadece belediye başkanı olma hevesiyle yola çıkmadığını ifade eden MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Erkan Avcı, “Benim resmi plakalı arabanın arka koltuğunda oturmak, makam sahibi olmak gibi dertlerim yok. Benim derdim Atakum İlçesi’nin hak ettiği hizmet anlayışı ile buluşmasıdır. Bu anlamda nefsi duygularla değil, hizmet aşkıyla yola çıkıyor ve aday adaylığımı açıklıyorum. 30 yıllık siyasi hayatımın bana kazandırdığı tecrübeleri Atakum İlçesi’nin geleceğim için kullanmak istiyorum. Bugüne kadar Atakum İlçesi için kim bir çivi çakmışsa, gönülden teşekkür ediyorum. Benim amacım daha iyisi, daha ilerisi için mücadele etmek. Atakum İlçesi’ni bir dünya markası yapmak istiyorum” dedi.
\n
\n  
\n
\n PROJELERİNİ DE AÇIKLADI
\n
\n Atakum İlçesi’ni halkla birlikte yönetmek için çalışma hazırlıklarının olduğunu belirten Avcı, “Projelerimiz hazır. Eksiklerin tespiti ve öncelikli sorunları dinlemek için de sık sık vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Atakum Ticaret Merkezi’ni kurmak, Atakum Kent Parkı’nı hayata geçirmek, anfi tiyatro ve yazlık sinemayı ilçemize kazandırmak, her mahalleye modern kapalı pazaryerleri kurmak içi projelerimizi hazırladık. Atakum Belediyesi Konservatuarı, Atakum Üretim Merkezi, köy ürünleri pazarı, yaşlılar pazar servisi gibi önemli projelerimiz de halkla buluşmak için gün sayıyor. İnanıyorum ki Atakum İlçesi de ülkücü hareketin yerel yönetimler anlayışına hayran kalacak” diye konuştu. 
\n
\n MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Erkan Avcı’nın aday adaylığı açıklamasına MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Kaya ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı,
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb