KARGİF te başkan Levent Özden

SAMGİAD Başkanı Levent Özden, KARGİF Başkanlığı na seçildi. Özden, Karadenizin potansiyellerini ortaya çıkartarak, bölgenin birlik ve beraberliğini daha üst noktalara taşıyacaklarını söyledi

KARGİF te başkan Levent Özden
\n Karadeniz Genç İşadamları Federasyonu (KARGİF) 2. olağan genel kurulu Giresun un Bulancak İlçesi nde bulunan Doğu Karadeniz Kalkınma Projesi Hizmet Binası nda yapıldı. Seçime tek liste ile giren Samsun Genç İş adamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Levent Özden, oy birliği ile KARGİF in yeni başkanı seçildi. 
\n
\n  
\n
\n GÜCÜMÜZÜ ORTAYA KOYACAĞIZ
\n
\n Karadeniz in sorunlarına birlikte çözüm bulacaklarını belirten Özden, Amacımız Karadeniz in potansiyelini ortaya çıkarmak, bölgenin birlik ve beraberliğini daha üst noktalara taşımak ve dağılmış yapıyı toparlayıp güçlü bir hale getirmek. Bir diğer amacımız ise konfederasyon bünyesinde federasyonumuzu en etkin ve aktif hale getirmek. Bu amaçla göreve talip olduk. 15 kişilik yönetim kurulumuz ve bütün organlarımızla birlikte samimi bir şekilde çalışacağız. Şahsım ve tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına  bizden istenenleri yerine getireceğimizin sözünü veriyorum. KARGİF i Türkiye Genç İş Adamları Konferasyonu nun  en etkin federasyonu haline getirme noktasında elimizden geldiğince çalışacağız. İnşallah önümüzdeki dönem her ay bir şehirde araya gelerek her bölgede toplantılar yapacağız. Bölgesel sorunları, Karadeniz in sorunlarını birlikte yorumlayacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÇÖZÜM ARIYORUZ
\n
\n KARGİF Başkanı Levent Özden, Karadeniz Bölgesi nin Türkiye nin en önemli bölgelerinden biri olduğunu vurgulayarak, Karadeniz bölgesi Türkiye nin en önemli bölgelerinden biri. Türkiye nin kuzeye açılan kapısı. Yeşili, turizmi, doğası, ekonomisi ile Türkiye nin bel kemiği bölgelerinden biri. Bizler gönüllü çalışan insanlarız. Hepimiz iş sahibiyiz. Bu işleri çok boş vaktimiz olduğu için yapmıyoruz. Ailemizden işimizden ayırdığımız zamanla şehrimize, bölgemize ve ülkemize faydalı işler yapmak adına yapıyoruz. Maddi getirisi kesinlikle yok. Tamamıyla maneviyatla beslenen bir yapı. Hepimiz bölgemizde kurduğumuz derneklerimizle ve yaptığımız çalışmalarla şehre katkı sağlıyoruz. Şehrin meselelerini mesele ediniyoruz. Sorunlarına çözüm arıyoruz. Eleştiri değil sorunlara çözüm olacak gruplar oluşturuyoruz. İş hayatının yanında duygusal yönlerimizi ortaya çıkarıyoruz. Sosyal olayları sorunumuz olarak görüp bunlar üzerinde çalışıyoruz. Üyelerimizin sektörel gelişimlerini sağlamak için eğitimler seminerler düzenliyoruz. Baktığımız zaman çok iyi çalışmalar yapıyoruz. Bana göre kutsal bir yol. Bugün buraya katılımınızla varlığınızla gönüllülüğünüzü ve samimiyetinizi gösterdiniz. Birlikte elelele omuz omuza çalışarak KARGİF i hak ettiği noktaya taşıyacağız şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n GÜRAL DA KATILDI
\n
\n Genel Kurula katılan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Erkan Güral ise,  TÜGİK in yapısı hakkında bilgi verdi.Güral, KARGİF in geçmişte bazı eksiklikleri olduğunu, yeni yönetim kurulunun bu eksikleri gidereceğini kaydetti. Genel kurula, Bulancak Kaymakamı Tayfun Elbasan ve Giresun Belediye Başkanvekili Orhan Kurt da katıldı.
\n
\n KARGİF in yeni yönetim kurulu listesi ise, Levent Özden, Köksal Bulut, Savaş Gömeç, Akif Mutlu, İbrahim Hep, Bülent Baş, Serkan Abalı, Yavuz Selim Muratoğlu, Faik Turan, Dursun Karahasan dan oluştu.
\n
\n  
\n
\n Ayşe KUŞCU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun merkez ve ilçelerine kar yağışı uyarısı

1 Samsun merkez ve ilçelerine kar yağışı uyarısı

Samsun'da kar yağışı hangi bölgelerde etkili olacak?

2 Samsun'da kar yağışı hangi bölgelerde etkili olacak?

Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı

3 Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı

Samsun'da yüzde 50 ölüm riski olan hastayı 4 günde iyileştirdiler

4 Samsun'da yüzde 50 ölüm riski olan hastayı 4 günde iyileştirdiler

Fındık fiyatları ne kadar? 23 Ocak Perşembe il il fındık fiyatları

5 Fındık fiyatları ne kadar? 23 Ocak Perşembe il il fındık fiyatları

Karadeniz'den kar manzaraları

6 Karadeniz'den kar manzaraları

Evini yaktı, içeride elindeki bıçakla polis ve itfaiyenin girmesine engel oldu

7 Evini yaktı, içeride elindeki bıçakla polis ve itfaiyenin girmesine engel oldu

Akhisar'da meydana gelen depremin şiddeti kameraya yansıdı

8 Akhisar'da meydana gelen depremin şiddeti kameraya yansıdı

OMÜ Olimpik Yüzme Havuzu'na ödül

9 OMÜ Olimpik Yüzme Havuzu'na ödül

MHP Gürsu İlçe Başkanı Beysir hayatını kaybetti

10 MHP Gürsu İlçe Başkanı Beysir hayatını kaybetti

hızWeb