BAŞKAN MÜJDEYİ VERDİ

Samsunspor Başkanı Emin Kar, transferde geç kalmadıklarını belirterek, Anlaştığımız futbolcular var. Yetenekli oyuncular bunlar ve perşembe günü sözleşme imzalayacağız. Duruma göre 6 oyuncuda alabiliriz 10 da dedi \r\n

BAŞKAN MÜJDEYİ VERDİ
\n BİR OYUNCUYU KAÇIRDIK 
\n
\n Samsunspor Başkanı Emin Kar, görüştükleri futbolcuların neredeyse tamamının isminin basında yer aldığını belirterek, İsim söylediğimiz takdirde birileri araya giriyor ve iş bozuluyor. 
\n
\n İmza aşamasına getirdiğimiz bir futbolcuyu ne yazık ki isminin açıklanmasından sonra başka bir takıma kaptırdık. Biz istediğimiz her futbolcuyla anlaşıyoruz ama kulüpleri müsaade etmiyor.  
\n
\n Biz istemedikten sonra başka bir kulüp alabilir mi? İlk önce kulüple konuşulup oyuncu transfer edilir dedi.
\n
\n  
\n
\n ÖNCE KARAKTER  
\n
\n Futbolcuların oyunculuğundan daha öte karakterlerine önem veriyoruz. Geçen sezonun ikinci yarısında bu konuda çok sıkıntılar çektik. O yüzden oyuncuların karakterine bakıyoruz. En iyisini almaya çalışıyoruz. Anlaştığımız çok yetenekli futbolcular var. Onlarla da inşallah yarın (perşembe) tesislerimizde imza atacağız. Biz, yönetim kurulu ve teknik heyetimizle beraber iyi çalışıyoruz. 6 oyuncuda alabiliriz, 10 futbolcuda. Bu değişebilir. Sayı konusunda kesin karar yok. Tranfserde geç kalmadık dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb