Dündar dan hizmet gezisi

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, mahalle ve köy muhtarlarına hizmet turu düzenledi. Başkan Dündar, “Gelirinin yüzde 90’ını yatırıma ayıran ekonomisi güçlü bir belediyeyiz” dedi\r\n

Dündar dan hizmet gezisi
\n Samsun un Çarşamba Belediyesi, merkeze bağlı köy ve mahalle muhtarları ile belde mahalle muhtarlarına hizmet alanlarını gezdiren Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, muhtarlara çalışmalarını anlattı.  Öz kaynakları ile yatırım yapabilen ekonomisi güçlü bir belediye olduklarını belirten Başkan Dündar, öğretmenevi, Çarşı ve Yaşam Alanı, fakülteler, yeni mezarlık yeri, Çarşamba Stadyumu, Yeşilırmak Kıyı Çalışmaları ile yeni açılan yollar gibi çalışmalarını tanıttı. 
\n
\n  
\n
\n  ÇARŞAMBA’DA 3. FAKÜLTE İNŞAATI BAŞLIYOR     
\n
\n Ondokuzmayıs Üniversitesi Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü içerisinde bulunan fakülteleri de gezen Başkan Dündar ve muhtarlar, burada Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi ve İletişim Fakültesi hizmet binalarını inceledi. Eğitim yatırımlarından bahseden Başkan Dündar, “İlçemizde 2010 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi hocamızın adıyla memleketi Çarşamba’da hayırsever Mustafa Güneşdoğdu’nun isminin verildiği kampüste öğrenime açıldı. 2011 yılında hayırseverimiz tarafından bu kez İletişim Fakültesi aynı kampüs alanına yapıldı. Bugünlerde üçüncü bir fakültenin yapımı için inşaat hazırlarına başladık. Bu konuda OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan bizi destekliyor ve güveniyor. Bir yandan da Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın talimat ve destekleriyle burada kampüs alanı içersinde 500 kapasiteli bir öğrenci yurdu inşaatı 2013 yılı içersinde başlıyor diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

1 16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

Samsunspor'da iki ayrılık

2 Samsunspor'da iki ayrılık

Öz kızına günde 4 kez tecavüz etti, 2 kez hamile bıraktı

3 Öz kızına günde 4 kez tecavüz etti, 2 kez hamile bıraktı

 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

4 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

5 Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

Samsun'da evlat dehşeti! 3 yerinden bıçakladı

6 Samsun'da evlat dehşeti! 3 yerinden bıçakladı

Samsun Büyükşehir'de yol ayrılığı

7 Samsun Büyükşehir'de yol ayrılığı

Samsunspor fırsat peşinde

8 Samsunspor fırsat peşinde

Yolcu otobüsü şarampole devrildi: 1'i ağır, 23 yaralı

9 Yolcu otobüsü şarampole devrildi: 1'i ağır, 23 yaralı

Aytaç Sulu oynayacak mı?

10 Aytaç Sulu oynayacak mı?