3 FUTBOLCU İMZALIYOR

Dış transferde atağa kalkan Samsunspor da ilk imzalar atılıyor. Kırmızı-Beyazlı ekip, bugün eski futbolcusu Adnan Güngör ün yanı sıra Adana Demirspor dan Taha Yalçıner ve Denizlispor dan ayrılan Ahmet Burak Solakel le resmi sözleşme imzalayacak \r\n

3 FUTBOLCU İMZALIYOR
\n TÖREN DÜZENLENECEK 
\n
\n Samsunspor, dış transferde ilk bombaları bugün patlatıyor.  Şu ana kadar sadece geçtiğimiz sezon kadroda yer alan Cemil Adıcan la sözleşme imzalayan Kırmızı-Beyazlı ekip, dış transferde atağa kalktı.  Bir süredir sürdürülen görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanan futbolculara bugün düzenlenecek törenle imza attırılacak. Adeta gövde gösterisi yapacak olan Kırmızı-Beyazlı ekip, eski futbolcusu Adnan Güngör ün yanı sıra Adana Demirspor dan orta saha oyuncusu Taha Yalçıner ve Denizlispor dan ayrılan sol bek Ahmet Burak Solakel le resmi sözleşme imzalayacak.  
\n
\n  
\n
\n KİMLERLE GÖRÜŞÜLÜYOR 
\n
\n Samsunspor un dış transferdeki imzalarının önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtildi. Bu arada Adanaspor lu İzzet Yıldırım ın bonservisini almak için kulübüyle yaptığı görüşmelerin hala devam ettiği öğrenildi. Öte yandan Mehmet Batdal a verilen süre devam ederken, Caner Ağca da da küçük detayların kaldığı sızan haberler arasında. Bu arada yabancı tranfserinde de önemli gelişmeler yaşanıyor. İnce eleyip sık dokuyan Kırmızı-Beyazlı ekip, Nijeryalılar konusunda son kararını verecek. Torku Konyaspor dan Ars içinde temeslar yoğun şekilde devam ediyor. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb