ŞEHİT ASKER TÖRENLE KARŞILANDI

Van da 29 Mayıs ta askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü Ankara GATA da şehit olan er Engin Şahin in cenazesi, Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda askeri törenle karşılandı. Şehidin cenazesi daha sonra karayoluyla memleketi Sinop’a gönder

ŞEHİT ASKER TÖRENLE KARŞILANDI
\n Van a bağlı Çitören köyü yakınlarında, 29 Mayıs 2013 tarihinde meydana gelen kazada askeri araç şarampole yuvarlanmış, 4 asker yaralanmıştı. Ankara GATA da bir aydan fazla yoğun bakımda tedavi gören 21 yaşındaki jandarma er Engin Şahin, şehit oldu. Şehit er Engin Şahin in Türk bayrağına sarılı cenazesi Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na ait uçakla memleketi Sinop a götürülmek üzere Samsun a getirildi. Şehit 1992/4 er Engin Şahin in cenazesi Samsun-Çarşamba Havaalanı nda Vali Yardımcısı Osman Nuri Gültekin, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Göktan, askeri ve mülki erkan tarafından törenle karşılandı.
\n
\n  
\n
\n Şehit Er Engin Şahin in annesi Hasibe ve babası İsmail Şahin törende ayakta durmakta zorluk çekerken, uzun süre gözyaşı döktüler.
\n
\n Şehidin cenazesi havaalanından karayolu ile Sinop un Durağan ilçesi Alpuğan köyüne götürüldü. Engin Şahin in cenazesi, Durağan ilçesi Alpuğan köyünde yarın cuma namazının ardından Alpuğan Köyü Kabristanlığı na defnedilecek.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlı çifti trafik kazası ayırdı

1 Nişanlı çifti trafik kazası ayırdı

Jandarma uyuşturucuya geçit vermiyor: 10 gözaltı

2 Jandarma uyuşturucuya geçit vermiyor: 10 gözaltı

Hafif ticari araç ile otomobil çarpıştı: 6 yaralı

3 Hafif ticari araç ile otomobil çarpıştı: 6 yaralı

CHP'nin Besni ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı

4 CHP'nin Besni ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı

Üsküdar'da otomobil bariyerlere çarptı; 1 yaralı

5 Üsküdar'da otomobil bariyerlere çarptı; 1 yaralı