YURTTA SÜNNET ŞÖLENİ

Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü, sevgi evleri ve çocuk yuvalarında kalan 5-6 yaş grubu 19 çocuk için sünnet şöleni düzenledi.

YURTTA SÜNNET ŞÖLENİ

\n Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası bahçesinde düzenlenen etkinlikte, sünnet olan 19 çocuk için sünnet şöleni yapıldı. Sünnet olarak erkekliğe ilk adımı atan devlet korumasındaki çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.Çalan müzik eşliğinde, yuvada kalan çocuklar ve çalışan personel doyasıya eğlendi. Daha sonra çocuklara yemek dağıtıldı.

\n

\n Sünnet şöleni hakkında bilgi veren Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası Müdürü Recep Dizdar, bu yıl 19 çocuğun sünnetini gerçekleştirdiklerini söyledi. Kimsesiz çocuklar için her yıl sünnet şöleni düzenlendiğine dikkat çeken Recep Dizdar, Her yıl olduğu gibi, bu yıl da çocuklarımızı geleneksel sünnet şölenimizde sünnet düğünlerini kutluyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı tüm kuruluşlarımızda, çocuklarımızın devam ettiği okullarda, diğer kamu ve kuruluşlardan ziyaretçilerimizle, bu güzel günü kutladık. Çocuklarımıza hayırlı olsun diyoruz. İnşallah hayatları da, bugünkü gibi güzel geçer” dedi.

\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kestiği ağaç ölümüne neden oldu

1 Kestiği ağaç ölümüne neden oldu

'Deniz Dibinde Zil Sesi' seyirciyle buluşmaya devam ediyor

2 'Deniz Dibinde Zil Sesi' seyirciyle buluşmaya devam ediyor

Marangoz imalathanesinde çıkan yangın korkuttu

3 Marangoz imalathanesinde çıkan yangın korkuttu

Metrobüs yoluna giren şahsa, metrobüs çarptı: 1 yaralı

4 Metrobüs yoluna giren şahsa, metrobüs çarptı: 1 yaralı

Göçük altında kalan kişinin cansız bedenine ulaşıldı

5 Göçük altında kalan kişinin cansız bedenine ulaşıldı

Victor Moses İstanbul'a geldi

6 Victor Moses İstanbul'a geldi

Trabzonspor'da çeyrek final sevinci

7 Trabzonspor'da çeyrek final sevinci