YEDAŞ çalışanlarına ‘unutulmaz hediye’

Müşteri ve çalışan memnuniyetiyle farkındalık oluşturan YEDAŞ, sorumluluk alanı 5 ilde çalışanları için yemekli motivasyon toplantısı düzenliyor. Genel Müdür Türkoğlu, ilk toplantı sonunda şirket logosundan yaptırılan altın kolyeleri bayan çalışanları ile

YEDAŞ çalışanlarına ‘unutulmaz hediye’
\n Rol model yönetim şekli ve KSS başarılarıyla Türkiye de örnek bir elektrik dağıtım şirketi olan ve hedefini Avrupa ya çeviren Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop’ta görev yapan çalışanları da sırasıyla kapsayacak yemekli motivasyon toplantıları düzenlemeye başladı.  İlk toplantı Samsun’da Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ile gerçekleştirildi. 
\n
\n  
\n
\n Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illerinin elektrik dağıtımı üstlenen YEDAŞ, Atakum da hizmete açılan The Green Str Kafe Restoran da yemekte buluştu. Keyifli bir ortamda yenen yemekte Genel Müdür Türkoğlu, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmeti personeline ‘Şirket vizyonu doğrultusunda görev yaptıkları’ için teşekkür etti. Yemekte konuşma yapan Genel Müdür Türkoğlu, YEDAŞ ın çok kısa sürede rol model yönetim şekliyle lider bir şirket haline geldiğini belirterek, Tüm çalışma arkadaşlarımız ve paydaş kuruluşlarımız özveriyle çalıştı. Verimlilik unsurumuz her geçen gün artıyor. Müşteri ve çalışan memnuniyeti daha ilk gün söylediğimiz bir sözümüzdü. Bugün artık bunu başarmanın gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz Avrupa mükemmellik ödülüdür. Bunu da tüm paydaşlarımızla başaracağız” dedi.
\n
\n  
\n
\n LOGOMUZ  KURUMSAL KİMLİĞİMİZ
\n
\n Türkoğlu, Bugün burada, YEDAŞ ın en yoğun, müşteriyle en çok temas halinde çalışan personeline moral motivasyon amaçlı olarak bir yemek vermek istedik. Özellikle Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ekibimiz de bunlardan biri. Kurumumuzdaki tüm bayan çalışanlara ve erkek personellerimizin eşlerine, kurumsal kimliğimiz olarak logomuzun yer aldığı altın kolyeleri hediye etmek istiyorum. Bu kalıcı, değerli bir hediye olur umudundayım. Biz kocaman ve sürekli büyüyen bir aileyiz. Bu hediyenin kalıcı olmasındaki gaye de şudur. Torunlarımızın çalışacağı sürdürülebilir bir şirketin ilkleriyiz dedi.  
\n
\n  
\n
\n Türkoğlu daha sonra, hediyeleri yemeğe katılan personele teker teker dağıttı. Türkoğlu, YEDAŞ ın 5 ildeki tüm bayan çalışanlarına ve erkek çalışanlarının eşlerine şirket logosunu taşıyan kolyelerin  hediye olarak dağıtımının yapılacağını söyledi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kırkağaç'ta taşımalı eğitime bir gün ara verildi

1 Kırkağaç'ta taşımalı eğitime bir gün ara verildi

İzmir-Ankara D300 karayolu 7 saatte trafiğe açıldı

2 İzmir-Ankara D300 karayolu 7 saatte trafiğe açıldı

Uyuşturucu Satıcılarına Şafak Operasyonu: 22 Gözaltı

3 Uyuşturucu Satıcılarına Şafak Operasyonu: 22 Gözaltı

Kontrolden çıkan otomobil park halindeki araçlara çarptıktan sonra kaldırıma çık

4 Kontrolden çıkan otomobil park halindeki araçlara çarptıktan sonra kaldırıma çık

Ordu'da şiddetli rüzgar

5 Ordu'da şiddetli rüzgar

Organlarıyla 3 hastaya umut oldu

6 Organlarıyla 3 hastaya umut oldu

Bayrampaşa'da plastik hammadde üreten iş yerinde korkutan yangın

7 Bayrampaşa'da plastik hammadde üreten iş yerinde korkutan yangın

Yoğun kar yağışı vatandaşlara eğlenceli dakikalar yaşattı

8 Yoğun kar yağışı vatandaşlara eğlenceli dakikalar yaşattı

Fırtınanın devirdiği ağaç otomobilin üzerine düştü

9 Fırtınanın devirdiği ağaç otomobilin üzerine düştü