YEDAŞ çalışanlarına ‘unutulmaz hediye’

Müşteri ve çalışan memnuniyetiyle farkındalık oluşturan YEDAŞ, sorumluluk alanı 5 ilde çalışanları için yemekli motivasyon toplantısı düzenliyor. Genel Müdür Türkoğlu, ilk toplantı sonunda şirket logosundan yaptırılan altın kolyeleri bayan çalışanları ile

YEDAŞ çalışanlarına ‘unutulmaz hediye’
\n Rol model yönetim şekli ve KSS başarılarıyla Türkiye de örnek bir elektrik dağıtım şirketi olan ve hedefini Avrupa ya çeviren Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop’ta görev yapan çalışanları da sırasıyla kapsayacak yemekli motivasyon toplantıları düzenlemeye başladı.  İlk toplantı Samsun’da Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ile gerçekleştirildi. 
\n
\n  
\n
\n Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illerinin elektrik dağıtımı üstlenen YEDAŞ, Atakum da hizmete açılan The Green Str Kafe Restoran da yemekte buluştu. Keyifli bir ortamda yenen yemekte Genel Müdür Türkoğlu, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmeti personeline ‘Şirket vizyonu doğrultusunda görev yaptıkları’ için teşekkür etti. Yemekte konuşma yapan Genel Müdür Türkoğlu, YEDAŞ ın çok kısa sürede rol model yönetim şekliyle lider bir şirket haline geldiğini belirterek, Tüm çalışma arkadaşlarımız ve paydaş kuruluşlarımız özveriyle çalıştı. Verimlilik unsurumuz her geçen gün artıyor. Müşteri ve çalışan memnuniyeti daha ilk gün söylediğimiz bir sözümüzdü. Bugün artık bunu başarmanın gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz Avrupa mükemmellik ödülüdür. Bunu da tüm paydaşlarımızla başaracağız” dedi.
\n
\n  
\n
\n LOGOMUZ  KURUMSAL KİMLİĞİMİZ
\n
\n Türkoğlu, Bugün burada, YEDAŞ ın en yoğun, müşteriyle en çok temas halinde çalışan personeline moral motivasyon amaçlı olarak bir yemek vermek istedik. Özellikle Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ekibimiz de bunlardan biri. Kurumumuzdaki tüm bayan çalışanlara ve erkek personellerimizin eşlerine, kurumsal kimliğimiz olarak logomuzun yer aldığı altın kolyeleri hediye etmek istiyorum. Bu kalıcı, değerli bir hediye olur umudundayım. Biz kocaman ve sürekli büyüyen bir aileyiz. Bu hediyenin kalıcı olmasındaki gaye de şudur. Torunlarımızın çalışacağı sürdürülebilir bir şirketin ilkleriyiz dedi.  
\n
\n  
\n
\n Türkoğlu daha sonra, hediyeleri yemeğe katılan personele teker teker dağıttı. Türkoğlu, YEDAŞ ın 5 ildeki tüm bayan çalışanlarına ve erkek çalışanlarının eşlerine şirket logosunu taşıyan kolyelerin  hediye olarak dağıtımının yapılacağını söyledi. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da çıkan yangın sonrası fabrika küle döndü

1 Samsun'da çıkan yangın sonrası fabrika küle döndü

Lider Samsunspor, galibiyet yolunda... İşte maç kadrosu

2 Lider Samsunspor, galibiyet yolunda... İşte maç kadrosu

Samsunlular dikkat! O ilçelere kar yağışı uyarısı

3 Samsunlular dikkat! O ilçelere kar yağışı uyarısı

Samsun'da fabrikada yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı

4 Samsun'da fabrikada yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı

Samsun'daki fabrika yangınında işçiler gözyaşlarını tutamadı

5 Samsun'daki fabrika yangınında işçiler gözyaşlarını tutamadı

Samsun'daki vahşi cinayetle ilgili flaş gelişme

6 Samsun'daki vahşi cinayetle ilgili flaş gelişme

Pendikspor - Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

7 Pendikspor - Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Samsun cuma namazı saati: 17 Ocak Samsun cuma namazı vakti kaçta?

8 Samsun cuma namazı saati: 17 Ocak Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Samsun'daki fabrika yangınında faciadan dönüldü

9 Samsun'daki fabrika yangınında faciadan dönüldü

Samsun'da çiftçi evini 'biyogaz'la ısıttı

10 Samsun'da çiftçi evini 'biyogaz'la ısıttı

hızWeb