Sağlıklı gelecek için önce aile

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, sağlıklı bir gelecek için ailelere büyük önem verdiklerini söyledi. Genç, Ailelerimiz ne kadar bilinçli olursa, çocuklarımız da o kadar donanımlı olur dedi

Sağlıklı gelecek için önce aile
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Hacıismail ve Soğuksu Mahallelerinde yaşayan kadınları yeni hizmet binasında ağırladı. AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Safiye Öz ün de bulunduğu ziyarette bayanlar yeni hizmet binasına hayran kaldı. Binayı gezen ve yeni birimler ile teknolojik Elektronik Belge Yönetim Sistemi ni inceleyen kadınlar, ilçeye böyle bir hizmet binası kazandırdığı için Başkan Genç e teşekkür etti.
\n
\n  
\n
\n KADINLARA ÖNEM VERİYORUZ
\n
\n Kadınlarla sohbet eden Başkan Genç, kadınların aileler için çok önemli varlıklar olduğunu ifade ederek, aileye, özellikle de kadınlara önem verdiklerini söyledi. Kadınlara yönelik en fazla yatırımın yapıldığı bölgenin Canik olduğuna işaret eden Başkan Genç, Aile okullarımız, kurs merkezlerimiz, Canik Kültür Merkezi miz kadınlarımızın hizmetinde. Kadınlarımızı bilinçlendirici ve kendilerini geliştirici çalışmalara imza atıyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n BİLİNÇLİ AİLE, SAĞLIKLI GENÇLİK 
\n
\n Çocukların ve gençlerin ailelerine, şehirlerine ve vatandanlarına hayırlı evlat olmalarında ailelerin öneminin büyük olduğunu dile getiren Genç, Çocuklarımızı eğitiyoruz ancak anne-babalarımız da eğitimli olmalı. Çünkü çocuklarımızı yetiştirenler anne-babalarımız. Çocuklarımıza sahip çıkmalıyız. Bunun için biz anne-baba eğitimleri veriyoruz. Bilinçli yuvalar kurmak amacıyla evlilik öncesi eğitimler veriyoruz. Yeni binamızda Aile Birimi kurduk. Hepsi sağlıklı bir gelecek için yaptığımız çalışmalar. Ailelerimiz ne kadar bilinçli olursa, çocuklarımız da o kadar donanımlı olur diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BAŞKAN GENÇ E TEŞEKKÜR 
\n
\n Kendilerini misafir eden Başkan Genç e teşekkür eden kadınlar da, Canik son yıllarda başkanımızla birlikte inanılmaz bir değişim yaşadı. İlçemize böyle bir hizmet binası kazandırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Canikli bayanlar olarak bizlere önem verildiğini görmek bizlere gurur veriyor. Bayanlar olarak yararlanabildiğimiz merkezler ve kurslar var. Yeni binamızda da ailelerin düşünülmüş olması bizi sevindirdi dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

17 Ocak Perşembe Samsun hava durumu! Samsun'da bugün kar yağacak mı?

1 17 Ocak Perşembe Samsun hava durumu! Samsun'da bugün kar yağacak mı?

MHP Samsun İl Yönetimi belli oldu

2 MHP Samsun İl Yönetimi belli oldu

Erhan Usta MHP'yi sildi!

3 Erhan Usta MHP'yi sildi!

Samsunspor'da 3 oyuncu kiralandı

4 Samsunspor'da 3 oyuncu kiralandı

Yılport Samsunspor'da efsaneler çifte kupa istiyor

5 Yılport Samsunspor'da efsaneler çifte kupa istiyor

Taner Taşkın: 'Gücümüze güç kattık'

6 Taner Taşkın: 'Gücümüze güç kattık'

Samsun'da genç kızı erkeklere pazarlayan kadın yakalandı

7 Samsun'da genç kızı erkeklere pazarlayan kadın yakalandı

Samsun'da cesedi bulunan gencin son görüntüsü ortaya çıktı

8 Samsun'da cesedi bulunan gencin son görüntüsü ortaya çıktı

Savaş mı Yılmaz mı?

9 Savaş mı Yılmaz mı?

Yolcu otobüsü devrildi: 2 ölü, 35 yaralı

10 Yolcu otobüsü devrildi: 2 ölü, 35 yaralı