Sağlıklı gelecek için önce aile

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, sağlıklı bir gelecek için ailelere büyük önem verdiklerini söyledi. Genç, Ailelerimiz ne kadar bilinçli olursa, çocuklarımız da o kadar donanımlı olur dedi

Sağlıklı gelecek için önce aile
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Hacıismail ve Soğuksu Mahallelerinde yaşayan kadınları yeni hizmet binasında ağırladı. AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Safiye Öz ün de bulunduğu ziyarette bayanlar yeni hizmet binasına hayran kaldı. Binayı gezen ve yeni birimler ile teknolojik Elektronik Belge Yönetim Sistemi ni inceleyen kadınlar, ilçeye böyle bir hizmet binası kazandırdığı için Başkan Genç e teşekkür etti.
\n
\n  
\n
\n KADINLARA ÖNEM VERİYORUZ
\n
\n Kadınlarla sohbet eden Başkan Genç, kadınların aileler için çok önemli varlıklar olduğunu ifade ederek, aileye, özellikle de kadınlara önem verdiklerini söyledi. Kadınlara yönelik en fazla yatırımın yapıldığı bölgenin Canik olduğuna işaret eden Başkan Genç, Aile okullarımız, kurs merkezlerimiz, Canik Kültür Merkezi miz kadınlarımızın hizmetinde. Kadınlarımızı bilinçlendirici ve kendilerini geliştirici çalışmalara imza atıyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n BİLİNÇLİ AİLE, SAĞLIKLI GENÇLİK 
\n
\n Çocukların ve gençlerin ailelerine, şehirlerine ve vatandanlarına hayırlı evlat olmalarında ailelerin öneminin büyük olduğunu dile getiren Genç, Çocuklarımızı eğitiyoruz ancak anne-babalarımız da eğitimli olmalı. Çünkü çocuklarımızı yetiştirenler anne-babalarımız. Çocuklarımıza sahip çıkmalıyız. Bunun için biz anne-baba eğitimleri veriyoruz. Bilinçli yuvalar kurmak amacıyla evlilik öncesi eğitimler veriyoruz. Yeni binamızda Aile Birimi kurduk. Hepsi sağlıklı bir gelecek için yaptığımız çalışmalar. Ailelerimiz ne kadar bilinçli olursa, çocuklarımız da o kadar donanımlı olur diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BAŞKAN GENÇ E TEŞEKKÜR 
\n
\n Kendilerini misafir eden Başkan Genç e teşekkür eden kadınlar da, Canik son yıllarda başkanımızla birlikte inanılmaz bir değişim yaşadı. İlçemize böyle bir hizmet binası kazandırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Canikli bayanlar olarak bizlere önem verildiğini görmek bizlere gurur veriyor. Bayanlar olarak yararlanabildiğimiz merkezler ve kurslar var. Yeni binamızda da ailelerin düşünülmüş olması bizi sevindirdi dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

1 Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

2 Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

3 Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

Samsun'da 16 yıl sonra sağlığına kavuştu

4 Samsun'da 16 yıl sonra sağlığına kavuştu

Samsunspor'dan huzurevi sakinlerine jest

5 Samsunspor'dan huzurevi sakinlerine jest

Samsun'da ev yangını

6 Samsun'da ev yangını

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

7 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

8 Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

9 Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

Samsun dahil 12 ilde FETÖ baskını: 14 kişi yakaladı

10 Samsun dahil 12 ilde FETÖ baskını: 14 kişi yakaladı

hızWeb