SAMSUNSPOR SAHAYA İNİYOR

Kırmızı-Beyazlı ekip, 2013-2014 futbol sezonunu bugün açıyor. Nuri Asan Tesisleri nde Hüseyin Kalpar yönetiminde gerçekleşecek sezonun ilk antrenmanı saat 18.00 de başlayacak

SAMSUNSPOR SAHAYA İNİYOR
\n ANTRENMAN SAAT 18.00 DE 
\n
\n Geçtiğimiz sezonu mayıs ayında noktalayan Samsunspor, yaklaşık 45 günlük aranın ardından sahaya iniyor. Kırmızı-Beyazlı ekip, 2013-2014 futbol sezonunu bugün açıyor. Tatilde olan futbolcular bugün öğleden sonra saat 15.00 te Nuri Asan Tesisleri nde toplanacak. Kırmızı-Beyazlılar, sezonun ilk antrenmanını ise yeni teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde Nuri Asan Tesisleri nde saat 18.00 de gerçekleştirecek. 
\n
\n  
\n
\n HAYIRLI OLSUN
\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, ilk çalışma öncesi oyuncularıyla tanışma toplantısı gerçekleştirecek ve beklentilerini anlatacak. Yeni sezonda Samsunspor için güzel işler yapmak için çalışacaklarını dile getiren Kalpar, Sezon Samsunspor için hayırlı olsun. Bugün topbaşı yapıyoruz. İnşallah her şey takımımız adına iyi olur. Hep birlikte ekip ruhu oluşturarak Samsunspor u yeniden başarıya ulaştıracağımıza inanıyorum dedi.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kestiği ağaç ölümüne neden oldu

1 Kestiği ağaç ölümüne neden oldu

'Deniz Dibinde Zil Sesi' seyirciyle buluşmaya devam ediyor

2 'Deniz Dibinde Zil Sesi' seyirciyle buluşmaya devam ediyor

Marangoz imalathanesinde çıkan yangın korkuttu

3 Marangoz imalathanesinde çıkan yangın korkuttu

Metrobüs yoluna giren şahsa, metrobüs çarptı: 1 yaralı

4 Metrobüs yoluna giren şahsa, metrobüs çarptı: 1 yaralı

Trabzonspor'da çeyrek final sevinci

5 Trabzonspor'da çeyrek final sevinci