MISIR I EN İYİ BİZ ANLARIZ

\r\n Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Mısır’daki süreci en iyi anlayabilecek olan bizleriz. O süreci biz daha çok uzun, çok daha ağır bedeller ödeyerek geçtik” dedi.

MISIR I EN İYİ BİZ ANLARIZ
\n AK Parti 44. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Canik Kültür Merkezi nde gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
\n
\n  
\n
\n 44. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Mısır da gelişen olaylara değindi. Mısır’daki yaşanan olaylar karşısında, Batı dünyasının sessiz kalmasına tepki gösteren Demir, ‘Ben darbeyim’ diyen bir girişimi, bir darbe girişimi olarak ifade edemeyen bir Batı ile karşı karşıyayız. Mısır’daki süreci en iyi anlayabilecek olan bizleriz. O süreci biz daha çok uzun, çok daha ağır bedeller ödeyerek geldik, geçtik. Akşam düşünürken, şöyle bir hesap yaptım: 80 yılına gelene kadar, üniversitedeki olaylarda 5 bin üniversite gencimizi kaybettik. 30 yıldır başımıza sıkıntı ve bela olan terör belası da 40 bin vatandaşımızın ölümüne sebebiyet verdi diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n SEÇİM HAZIRLIĞI
\n
\n Sandık danışma kurulu toplantılarına başlayacaklarını ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ise, “İlk seçim olan 2014 yerel seçimlerine eksiksiz ve tam kadro olarak hazırlanarak, diğer siyasi partilerin konuşarak, halkın içerisine girmeden, halkı anlamadan, milleti dinlemeden kazanacaklarını zannettikleri belediye başkanlıklarının tamamını AK Parti’li belediye başkanı kadrosuna bu teşkilatlarımız ile katacağız. Bu vatana, bu millete hizmet etmek için kurulmuş bir partinin teşkilat mensuplarıyız. Bizim birinci önceliğimiz parti programında, parti tüzüğünde yer alan, gerek yapılanma anlamında gerek parti programı anlamındaki bütün konuları iyi kavrayıp hepsini yerli yerinde ve zamanında hayata geçirerek, partimizin oyunu, partimizin milletvekili sayısını, partimizin belediye sayısını, partimizin belediye meclis üyesi sayısı artırarak, bu hizmet yolculuğuna katkı sağlamaktır şeklinde konuştu.
\n
\n Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dürdar da ilçede belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb