BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN KİMSESİZ ÇİFTE DÜĞÜN

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ,maddi durumu iyi olmadığı için evlenemeyen çiftin düğün masraflarını karşılayarak onların mutluluğuna ortak oldu.

BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN KİMSESİZ ÇİFTE DÜĞÜN

\n Küçük yaşlarda yetim kalan, Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü’ne bağlı yetiştirme yurtlarında kalan Muhammed Karadeniz ile Nurcan Söylemez’in düğün masraflarını karşılayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, genç çifte Kır Düğün Salonu’nda bir düğün yaparak mutluluklarını taçlandırdı.
\n Muhammed ve Nurcan çiftinin nikahın kıyan Başkan Demirtaş, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, birbirlerine ve hayata sımsıkı sarılmaları yönünde nasihatte bulundu. Genç çifte nikah cüzdanlarını takdim eden Başkan Demirtaş, gelin Nurcan Söylemez’e çeyrek altın taktı. Nikah töreninin ardından yeni evli çift, uzun süre dans etti. Hayatını Muhammed Karadeniz ile birleştirdiği için mutlu olduğunu belirten Nurcan Söylemez, Bugün hayatımın en güzel günü. Muradımıza erdik dedi. Damat Muhammed Karadeniz ise, Eşimle mutlu bir hayat için birbirimize söz verdik. Çok zengin olmanın bir önemi yok. Mühim olan mutlu olmak. Bu mutluluğumuza ortak olan herkese başta İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a teşekkür ediyorum” dedi.
\n Sosyal sorumluluk kapsamında bu tür güzel faaliyetlere imza atmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Başkan Demirtaş, “Daha önce de böyle gariban bir çiftimizin düğününü yapmıştık. Maddi durumundan dolayı evlenemeyen bir çiftin mutluluğuna daha ortak olduk şeklinde konuştu.

\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb