CHP den Babam ve mahallem projesi

Babam ve Mahallem Projesi ile yola çıkan CHP Parti Okulu Merdiven Grubu, düzenlenen etkinlikle engelli çocuklara proje eğitimi verdi. Etkinlikte engelli çocuklar babalarına plaket verdi

CHP den Babam ve mahallem projesi
\n CHP nin 2012 yılında hayata geçirdiği Parti Okulu Projesi nin ardından 25 öğrencisi ile projeyi hayata geçiren CHP İlkadım İlçe Başkanlığı, proje ekibi Merdiven grubu ile engelli vatandaşlara yönelik sosyal sorumluluk etkinliği düzenledi. Atakum Yaşam Park ta düzenlenen etkinliğe, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Dürdane Kılıç, Atakum Kent Konseyi Başkanı Murat Erkan, Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi Başkan Yardımcısı Hayriye Hakyemezoğlu, Proje Danışmanı Şükrü Kumbasar, projede görev alan eğitimciler, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
\n
\n  
\n
\n EĞİTİMİ TAMAMLADIK
\n
\n Proje hakkında bilgi veren ve eğitimlerini tamamladıklarını söyleyen Proje sözcüsü Songül Saygılı, CHP Parti Okulu, Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi eğitim programını İlkadım İlçe de ilk açılan sınıfta verilen son eğitim ile tamamladık. Ekip olarak da sosyal bir proje geliştirdik ve burada sosyal projemizi hayata geçirdik. Projedeki amacımız sandık bazında daha etkin çalışmalar yapabilmek. 19 Mayıs mahallesinde yaptığımız çalışmada belirli veriler aldık. Okulların tatile girmesi ile birlikte de engelli çocuklarımıza karne hediyesi vermek ve geç de olsa babalar gününü kutlamak amacıyla, çocuklarımıza hediyeler, babalarına ise plaket verdik dedi.
\n
\n  
\n
\n İNSANLARA ULAŞTIK
\n
\n Proje Danışmanı Şükrü Kumbasar ise, Engelli çocuklarımıza hem eğitim hem de sosyal faaliyetler düzenleyerek birlikte vakit geçiriyoruz. Yaptığımız bu çalışmada engelli vatandaşlarımız aracılığı ile insanlara ulaşarak sandık bazlı çalışmalar da yapmış olduk diye konuştu.
\n
\n Atakum Kent Konseyi Başkanı Murat Erkan da projenin önemine değindi ve yapılan çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti. Erkan, yapılan proje ile engellilerin sosyal hayatta yer almalarının engelli vatandaşlara kazandırdığı katkılardan da bahsetti.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

1 16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

2 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

Samsunspor'da iki ayrılık

3 Samsunspor'da iki ayrılık

Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

4 Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

Samsunspor fırsat peşinde

5 Samsunspor fırsat peşinde

Aytaç Sulu oynayacak mı?

6 Aytaç Sulu oynayacak mı?

Oğuzhan Erbaa'da

7 Oğuzhan Erbaa'da

Başkan İsmail Uyanık: 'Futbol cenneti kuracağız'

8 Başkan İsmail Uyanık: 'Futbol cenneti kuracağız'

Samsun'da organlarıyla 3 hastaya umut oldu

9 Samsun'da organlarıyla 3 hastaya umut oldu

Gözler onlarda olacak

10 Gözler onlarda olacak