İkinci Karabiber dönemi

Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-Sen) Samsun Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı İdris Maden in yaptığı genel kurulda tek listeden aday olan Mustafa Karabiber, ikinci kez Büro Memur-Sen Samsun Şube Başkanı

İkinci Karabiber dönemi
\n Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu nda gerçekleşen Büro Memur-Sen Genel Kurulu nda Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı İdris Maden yaparken, divan kurulunda Bem-Bir-Sen Samsun Şube Sekreteri Savaş Gayretli, Büro Memur-Sen delegesi Mehmet Aslan ve Memur-Sen Kadın Kolları Başkanı Ayşe Horosan yer aldı.  Genel Kurul a Memur-Sen İl Temsilcisi Nejdet Güneysu ve  üyeler katıldı.
\n
\n  
\n
\n SORUNLARI RAPOR HALİNE GETİRDİK
\n
\n Genel Kurul öncesinde konuşma yapan Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı İdris Maden, 48 bin 114 üyeyle ilk kez toplu sözleşme masasına oturacaklarına değindi. Maden, Toplu sözleşme masasına giderken tüm memurlarımızın sorunlarını ve hükümetten taleplerimizi rapor haline getirdik. Çalışanlarımızı iyi bir şekilde temsil ederek iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Sözleşmeli memurların kadroya geçirilmesi sevindirici oldu ancak 4/C li personelin de hükümet tarafından kadroya alınmasını istiyoruz. 4/ li personelin de aile ve çocuk yardımı almaları gerekiyor. Ayrıca, Adliyelerde adalet hizmetleri sınıfının oluşturulmasını ve mübaşirlerin genel idari hizmetler sınıfına alınmasını talep ediyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n ÜÇE KATLADIK
\n
\n İkinci kez Büro Memur-Sen Samsun Şube Başkanı seçilen Mustafa Karabiber ise, Üye sayımızı üç kat arttırdık. Profesyonel sendikacılık yolunda çalışmalarımız sürüyor. Faaliyetlerimiz artarak devam edecek. Genel kurulda seçilen yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum diye konuştu.
\n
\n  Konuşmaların tamamlanmasının ardından yönetim kurulu üyelerine ve Maden e şilt verildi.
\n
\n İkinci kez Şube Başkanı seçilen Karabiber in yönetim kurulu listesinde; Barbaros Aydurmuş, Hacı Şahin, Ali Özbek, Gülcan Çavuşoğlu, Osman Çırak ve Kazım Alakuş yer aldı. Denetleme kurulunda Savaş Keskin, Ali Kefeli ve Ahmet Kılıç a yer verilirken, Disiplin Kurulu nda ise İsmail Öztürk, Ümit Altınova ve Kaya Babur yer aldı. Yeni yönetimin üst kurul delegeleri ise Mustafa Karabiber, Barbaros Aydurmuş, Murat Maden ve Hasan Öztürk oldu.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a yoğun kar yağışı uyarısı

1 Samsun'a yoğun kar yağışı uyarısı

21 Ocak Salı Samsun hava durumu

2 21 Ocak Salı Samsun hava durumu

7 lig, 125 takım... Samsunspor istatistikleri alt üst etti

3 7 lig, 125 takım... Samsunspor istatistikleri alt üst etti

Samsun'da zabıtanın çarptığı kadın öldü

4 Samsun'da zabıtanın çarptığı kadın öldü

Samsun'da akrabasını diri diri yakmıştı... Cinayet zanlısı yakalandı

5 Samsun'da akrabasını diri diri yakmıştı... Cinayet zanlısı yakalandı

Burak Çalık, Samsunspor'a imza atıyor

6 Burak Çalık, Samsunspor'a imza atıyor

Samsun'da karda mahsur kalan kadını jandarma kurtardı

7 Samsun'da karda mahsur kalan kadını jandarma kurtardı

Samsun'da kız arkadaşının özel fotoğraflarını başkalarına gönderindi

8 Samsun'da kız arkadaşının özel fotoğraflarını başkalarına gönderindi

Samsun'da İlçe Milli Eğitim Müdürü hastaneye kaldırıldı

9 Samsun'da İlçe Milli Eğitim Müdürü hastaneye kaldırıldı

Samsun'da işletmelere sigaradan ceza yağdı

10 Samsun'da işletmelere sigaradan ceza yağdı

hızWeb