Köktaş tan binaya tam not

Canik Belediyesi nin yeni hizmet binasını gezen AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, tam not verdi. Köktaş, Değişim projeleriyle şehirlerimiz daha estetik, marka şehirler olacak dedi \r\n

Köktaş tan binaya tam not
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe yi yeni hizmet binasında verilen kahvaltıda ağırladı. Canik te yapılan çalışmaları anlatan Başkan Genç, belediye olarak hem bölgede hem de Türkiye de ilkleri gerçekleştirdiklerini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n EN GÜZEL ÖRNEĞİ
\n
\n AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Canik te AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğini görüyoruz. Burada başkanımız güzel çalışmalara imza attı. Bu gelişim ve değişim bundan sonra da artarak devam edecektir. Değişim projeleriyle şehirlerimiz daha estetik, marka şehirler olacaktır. Bu yönde Canik te önemli adımlar atıldı. Bundan dolayı kendisini kutluyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n DOĞRU YATIRIM
\n
\n Samsun un, bu şehirde yaşayan herkesin şehri olduğunu belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç de, Samsun la alakalı herkesin bir düşüncesi, bir fikri olmalı. Bu şehirde yapılacak bir şeyi ortak akılla yapmalıyız. Yatırımlar doğru noktalara yapıldığında bu şehre katkı sağlar, ne kadar büyük yatırım olursa olsun, eğer yanlış yere konumlandırılırsa şehre bir kaç yıl sonra yük getirir. Bunun için doğru yatırımı, doğru yerde yapma noktasında fikir birliği yapmalıyız. Bu şehir eskiden ticaret, bilim, sanat ve siyaset şehriydi. Samsun un geleceğine buna göre yön vermeliyiz dedi.
\n
\n  
\n
\n İLKLERİ HAYATA GEÇİRDİK
\n
\n Samsun un en büyük eksikliğinin planının olmaması olduğuna işaret eden Başkan Genç, Bir yatırımcı bu şehre geldiğinde eline verebileceğimiz bir kullanma kılavuzu olmalı. Nereye, hangi yatırım yapılmalı, bu belli değil. Boş bulduğumuz yere rastgele yatırım yapmamalıyız. Bir televizyonun bile kullanma kılavuzu var, ancak büyük şehir olan Samsun un maalesef yok. Bu eksikliği acilen gidermemiz gerekiyor. Canik Belediyesi olarak farklı çalışmalara imza attık. Belediyemizde Türkiye de ilk kez 5 yeni birim kurduk. Aile, Genç Girişimciler, Akademik Belediyecilik, Engelli Koordinasyon ve İletişim Birimleri kurduk. Bunun yanında Türkiye de ilk kez yüzde 100 kapasiteyle çalışan Elektronik Belge Yönetim Sistemi ni hayata geçiriyoruz. Yine başka bir belediyede olmayan Canik Arama Kurtarma (CAK) Birimi ni kurduk diye konuştu.
\n
\n Başkan Osman Genç, kahvaltının ardından Başkan Köktaş ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine yeni hizmet binasını gezdirdi. Binayı çok beğenen Başkan Köktaş, Canik Arama Kurtarma Birimi ni gezdi. Burada arama kurtarma kıyafeti giyen Başkan Köktaş, ilklere imza attığı için başkan Genç i kutladı.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb