EŞİNİ ARIYOR!

Samsunlu Hürmet Tombaş, 1 hafta önce evden ayrılan ve bir daha haber alınamayan eşini arıyor\r\n

 EŞİNİ ARIYOR!
\n Samsun’da 42 yaşındaki Hürmet Tombaş, 2 Temmuz’da evden ayrılan ve kendisinden bir daha haber alamayan eşi 30 yaşındaki Zekiye Tombaş’ı arıyor. 
\n
\n  
\n
\n Eşini bulmak için her yere başvurduğunu belirten Hürmet Tombaş, “2 Temmuz tarihinden eşim Zekiye Tombaş evden özel eşyalarını alarak sabah saat 06.30 sıralarında gitmiş. O gündür eşimden hiçbir cevap alamıyorum. Eşimin evden gitmesinden sonra şüphelendiğim birisi yok. Eşim beni bırakıp başkasıyla kaçmaz. Yetkililerden eşimin bulunmasını istiyorum” dedi.
\n
\n  
\n
\n ANLAŞIR, BOŞANIRIZ
\n
\n Kendisinin yaklaşık 20 gün önce Bursa’ya çalışmaya gittiğini belirten Tombaş, “Ben Bursa’da 20 gündür çalışıyorum. Eşimin kaybolduğunu telefonla kızım Ebru’dan öğrendim. Eşimin kaybolduğunu duyduğumda hemen Samsun’a geldim. Ben eşime Bursa’ya gitmeden önce ev ihtiyaçları ve cep harçlığı olarak bir miktar para bırakmıştım. Hatta Bursa’dan da kendisine yaklaşık bin TL’ye yakın para gönderdim. Ben Bursa’da iken eşim ve kızımla günde en az 3-4 kez telefonla görüşürdük. Bir anda eşimin neden ortadan kaybolduğunu anlayamıyorum. Eşim birkaç gün önce kardeşi ve eniştesini arayarak, benim telefonumu isteyip, benimle konuşacağını ve kızımız Ebru’yu çok özlediğini söylemiş ama şu ana kadar beni hiç aramadı. Ben eşimin ortaya çıkmasını istiyorum. Eğer hayatında başka biri var ve onunla kaçmış ise kanuni işlemler doğrultusunda anlaşarak boşanabiliriz. Yetkililerden yardım bekliyorum ve eşimin biran önce bulunmasını istiyorum” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n İHA
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

1 Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

hızWeb