Başbakan demokrasi özürlüsü!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Haluk Koç Başbakan Erdoğan ı, Demokrasi özürlüsü, yargı kuşatıcısı olmakla suçladı\r\n

 Başbakan demokrasi özürlüsü!
\n  
\n
\n CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Samsun Milletvekili Prof. Dr. Haluk Koç, Bu Başbakan, Demokrasi özürlüsüdür, yargı kuşatıcısıdır, medya karartıcısıdır, şiddet uygulama emredicisidir. Kendinden, halkından, yarınından korkan bu Başbakandır dedi
\n
\n  
\n
\n SENİN ÖZEL GÖREVLİLERİN Mİ?
\n
\n CHP Merkez Yönetim Kurulu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. Genel Merkezde basın toplantısı düzenleyen Parti Sözcüsü Haluk Koç, Başbakan Erdoğan a sert sözlerle yüklendi. Koç, Başbakan estin gürledin, milletin en kutsal alanında sömürü yaptın, sörf yaptın, dolaştın. Çık açıkla. Kabataş’ta şu anda, şu saatte, şu görüntülerde, şu kişi, şu kişi, şu kişi bu hanım kardeşimizi taciz etti. Çık göster. Açıkla kimliklerini. Niye açıklayamıyorsun? Onlar senin özel görevlilerin mi? diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TANRI DAN AKIL DİLİYORUM
\n
\n Her zulümün karşı aşısını, her zalimin de kendi başını yiyecek, ona isyan edecek süreci yarattığını söyleyen Koç, Eşsiz, değersiz Yozgatlı hukukçu Bekir Bozdağ bey mahkemelere örtülü bir talimat veriyor. Aman ha, 1 yıl daha kalsın. Sakın tahliye filan çıkartmayın diyor. Bu ramazan gününde Bekir Bozdağ, Bülent Arınç, Tayyip Erdoğan’a  demokrasi adına yüce Tanrı’dan, asgari izan, akıl, denge, duyarlılık diliyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n HÜKÜMET İNTİKAM PEŞİNDE
\n
\n İktidar partisinin büyük bir korku, büyük bir çekince ve büyük bir paranoya altında olduğunu öne süren Prof. Dr. Haluk Koç, AKP intikam peşine düştü, muhalif avı başlattı. Sivil toplum kuruluşlarına demokrasinin kuralları içerisinde çalışma imkanı vermemek bizzat demokrasiye darbedir. TMMOB’ne  dönük olan yapılan düzenleme demokrasiye darbelerden biridir. AKP’nin amacı belli. Konuşan herkes susacak, hiç kimse AKP’yi sorgulayamayacak. Sürdürülen operasyonlarda olduğu gibi,  herkes takip edilecek, ileri giden yeni bir örgüt senaryosu içerisine konacak ve süründürülecek diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor

1 İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor

Necattin Demirtaş, MHP'den istifa etti

2 Necattin Demirtaş, MHP'den istifa etti

Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

3 Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

Samsunspor'da hoca için kritik gün

4 Samsunspor'da hoca için kritik gün

Başkan İsmail Uyanık, Taşkın için ne dedi?

5 Başkan İsmail Uyanık, Taşkın için ne dedi?

Samsunspor'un rakibi ligden çekildi

6 Samsunspor'un rakibi ligden çekildi

Aday adayından örnek tavır

7 Aday adayından örnek tavır

İshak Taşçı: 'Verdiğim sözün arkasındayım'

8 İshak Taşçı: 'Verdiğim sözün arkasındayım'

Yenilikler bitmiyor

9 Yenilikler bitmiyor

Taner Taşkın: 'Aramıza nifak tohumu sokmasınlar'

10 Taner Taşkın: 'Aramıza nifak tohumu sokmasınlar'