Başbakan demokrasi özürlüsü!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Haluk Koç Başbakan Erdoğan ı, Demokrasi özürlüsü, yargı kuşatıcısı olmakla suçladı\r\n

 Başbakan demokrasi özürlüsü!
\n  
\n
\n CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Samsun Milletvekili Prof. Dr. Haluk Koç, Bu Başbakan, Demokrasi özürlüsüdür, yargı kuşatıcısıdır, medya karartıcısıdır, şiddet uygulama emredicisidir. Kendinden, halkından, yarınından korkan bu Başbakandır dedi
\n
\n  
\n
\n SENİN ÖZEL GÖREVLİLERİN Mİ?
\n
\n CHP Merkez Yönetim Kurulu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. Genel Merkezde basın toplantısı düzenleyen Parti Sözcüsü Haluk Koç, Başbakan Erdoğan a sert sözlerle yüklendi. Koç, Başbakan estin gürledin, milletin en kutsal alanında sömürü yaptın, sörf yaptın, dolaştın. Çık açıkla. Kabataş’ta şu anda, şu saatte, şu görüntülerde, şu kişi, şu kişi, şu kişi bu hanım kardeşimizi taciz etti. Çık göster. Açıkla kimliklerini. Niye açıklayamıyorsun? Onlar senin özel görevlilerin mi? diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TANRI DAN AKIL DİLİYORUM
\n
\n Her zulümün karşı aşısını, her zalimin de kendi başını yiyecek, ona isyan edecek süreci yarattığını söyleyen Koç, Eşsiz, değersiz Yozgatlı hukukçu Bekir Bozdağ bey mahkemelere örtülü bir talimat veriyor. Aman ha, 1 yıl daha kalsın. Sakın tahliye filan çıkartmayın diyor. Bu ramazan gününde Bekir Bozdağ, Bülent Arınç, Tayyip Erdoğan’a  demokrasi adına yüce Tanrı’dan, asgari izan, akıl, denge, duyarlılık diliyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n HÜKÜMET İNTİKAM PEŞİNDE
\n
\n İktidar partisinin büyük bir korku, büyük bir çekince ve büyük bir paranoya altında olduğunu öne süren Prof. Dr. Haluk Koç, AKP intikam peşine düştü, muhalif avı başlattı. Sivil toplum kuruluşlarına demokrasinin kuralları içerisinde çalışma imkanı vermemek bizzat demokrasiye darbedir. TMMOB’ne  dönük olan yapılan düzenleme demokrasiye darbelerden biridir. AKP’nin amacı belli. Konuşan herkes susacak, hiç kimse AKP’yi sorgulayamayacak. Sürdürülen operasyonlarda olduğu gibi,  herkes takip edilecek, ileri giden yeni bir örgüt senaryosu içerisine konacak ve süründürülecek diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! Merkez dahil tüm ilçelerde etkili olacak

1 Samsun'a kar geliyor! Merkez dahil tüm ilçelerde etkili olacak

Cesedi köprüde asılı bulundu

2 Cesedi köprüde asılı bulundu

20 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu

3 20 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu

Samsunspor, futbol şehitlerini andı

4 Samsunspor, futbol şehitlerini andı

Samsun'da kadın cinayetlerini önleyecek keşif

5 Samsun'da kadın cinayetlerini önleyecek keşif

Yine kadın cinayeti! Çocuğunun gözü önünde öldürüldü

6 Yine kadın cinayeti! Çocuğunun gözü önünde öldürüldü

Parkta korkunç cinayet

7 Parkta korkunç cinayet

Ceren Özdemir'in katilinin cezası belli oldu

8 Ceren Özdemir'in katilinin cezası belli oldu

Samsun'da gemiyi karadan yürüttüler

9 Samsun'da gemiyi karadan yürüttüler

Samsun Büyükşehir'in araçları uçuruma yuvarlandı

10 Samsun Büyükşehir'in araçları uçuruma yuvarlandı

hızWeb