ESKİ EŞİNİ VAHŞİCE ÖLDÜRÜLDÜ

Muğla nın Bodrum İlçesi nde, Çetin I., barışmak için evine gittiği eski eşinin evinde tüyler ürperten cinayet işledi\r\n

ESKİ EŞİNİ VAHŞİCE ÖLDÜRÜLDÜ
\n Denizli de 12 yaşındaki kızı Petek I. ile yaşayan 32 yaşındaki Muazzez Mutlu, 9 yıl önce boşandığı eski eşi Çetin I. nın kendisini rahatsız etmesi üzerine buradan Bodrum un Gümbet Mahallesi ne taşındı. Kızı Petek i Denizli de anneannesinin yanına bırakan Mutlu, iki hafta önce geldiği ilçede bir otelde iş bularak çalışmaya başladı. Eski eşinin Bodrum da taşındığını ve yerini öğrenen Çetin I., kendisine ulaşıp konuşmak istediğini söyledi. Saat 22.00 sıralarında Mutlu nun Garahasan Caddesi 1514 nolu evine gelen Çetin I., yeniden birlikte olma teklifinde bulundu. Teklifinin reddedilmesi üzerine çılgına dönen Çetin I., iddiaya göre sürükleyerek yatak odasına götürdüğü Mutlu yu soyarak darp etti. Ardından mutfaktan ekmek bıçağını kapan Çetin I., eski eşi Mutlu yu kalbine, göğsüne, karnına, boğazına ve cinsel organına sapladığı 30 a yakın bıçak darbesiye ağır yaraladı. 
\n
\n  
\n
\n Muazzez Mutlu nun yerde hareketsiz kalması üzernine evden ayrılan Çetin I., 200 metre mesafedeki polis merkezine giderek Eşimi öldürdüm hak etti beni tutuklayın dedi. Çetin I. gözaltına alınırken, eve giden ekipler Muazzez Mutlu nun öldüğünü belirledi. Evde yapılan incelemenin ardından Mutlu nun cesedi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu na kaldırıldı. 
\n
\n  
\n
\n Çetin I. nın Mutlu ile 14 yıl önce evlendiği, boşandıktan sonra sık sık yeniden biraraya gelmek için ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Mahsur kalan yüksek tansiyon hastasına 8 saatte ulaşıldı

1 Mahsur kalan yüksek tansiyon hastasına 8 saatte ulaşıldı

Kenya'daki bombalı saldırıda ölü sayısı 21'e yükseldi, 50 kişi kayıp

2 Kenya'daki bombalı saldırıda ölü sayısı 21'e yükseldi, 50 kişi kayıp

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: 'Bugünkü gibi sıkıntıların biz hepsini aştık'

3 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: 'Bugünkü gibi sıkıntıların biz hepsini aştık'

Uşak'ta eğitime bir gün ara verildi

4 Uşak'ta eğitime bir gün ara verildi

Jandarma ve polisin ortak düzenlediği operasyonda 3 cezaevi firarisi yakalandı

5 Jandarma ve polisin ortak düzenlediği operasyonda 3 cezaevi firarisi yakalandı