Canik te İbrahim Sadri rüzgarı

Canik Belediyesi tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda düzenlenen Ramazan Günleri Etkinlikleri nin ikincisinde ünlü sanatçı İbrahim Sadri, şiirleriyle ve ilahileriyle kendini izlemeye gelenleri adeta mest etti

Canik te İbrahim Sadri rüzgarı
\n Adnan Menderes Demokrasi Meydanı Ramazan ayında her akşam renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Canik Belediyesi nce düzenlenen Ramazan Günleri Etkinlikleri nin ikinci günü de oldukça renkli geçti. Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nı dolduran vatandaşlar, iftarlarını hep birlikte açmanın mutluluğunu yaşadı. Bol kepçe yemek dağıtan Başkan Genç ve eşi Nimet Genç, iftarlarını da vatandaşlarla birlikte açtı.
\n
\n  
\n
\n FARKLI BİR AKŞAM
\n
\n İftarlarını açan vatandaşlar, meydanda kurulan eski Ramazan evlerinde nostaljik anlar yaşarken, çocuklar da mini lunaparkta doyasıya eğlendi. İftardan sonra sahne alan ünlü sanatçı İbrahim Sadri, kendisini izlemeye gelenlere farklı bir Ramazan akşamı yaşattı. Okuduğu şiirleriyle ve söylediği ilahilerle Adnan Menderes Demokrasi meydanını dolduran vatandaşların gönlünü fetheden İbrahim Sadri, program sonrası ayakta alkışlandı. 
\n
\n  
\n
\n AMAÇ, BİRLİK-BERABERLİK
\n
\n AK Parti Canik İl Başkanı Yılmaz Hocaoğlu ile AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Safiye Öz ün de izlediği program sonunda Başkan Osman Genç, İbrahim Sadri ye çiçek verip, fincan takımı hediye etti. Ramazan etkinliklerine verdiği katkıdan dolayı İbrahim Sadri ye teşekkür eden Başkan Osman Genç, Ramazan ayları birlik beraberliğin yoğun olduğu aylardır. Biz de bu tür etkinliklerle halkımızı buluşturmayı amaçlıyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n BAŞKAN GENÇ İ TEBRİK ETTİ
\n
\n Program sonrası Başkan Osman Genç İbrahim Sadri yi yeni hizmet binasında makamında ağırladı. Sohbet havasında geçen ve Başkan Genç in eşi Nimet Genç ile Hocaoğlu ve Öz ün de bulunduğu ziyarette İbrahim Sadri, görünümü kadar teknolojik olarak da farklı bir hizmet binasını hayata geçirdiği için Başkan Genç i tebrik etti. Vatandaşlar, Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda kurulan nostaljik evler ve mini lunaparkta gece yarısına kadar vakit geçirdi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

1 Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

Samsunspor'a Batıpark'tan ye

2 Samsunspor'a Batıpark'tan ye

Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

3 Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

4 Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

5 Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

Samsun'da bar önünde bıçaklı kavga: 1'i uzman çavuş 3 yaralı

6 Samsun'da bar önünde bıçaklı kavga: 1'i uzman çavuş 3 yaralı

Samsunspor'un maçı TRT Spor'da

7 Samsunspor'un maçı TRT Spor'da

Samsun'da Iraklı kız uslanmadı!

8 Samsun'da Iraklı kız uslanmadı!

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

9 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

10 Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

hızWeb