Eşinize sevgi ile bakın, hayatınız değişsin

Müftü Öztürk, erkeklere, Evde hanımızı karşınıza alın, yüzünüz gülsün, ona sevgi ile bakın, hayatınız değişecektir diye seslendi\r\n

 Eşinize sevgi ile bakın, hayatınız değişsin
\n Samsun İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, gülümsemenin bir sadakat olduğunu belirterek, erkeklere, Eve gittiğinizde hanımınızı karşınıza alın, yüzünüz gülsün, tutun elini ve ona sevgi ile bakın hayatınız değişecek diye seslendi.
\n
\n  
\n
\n KEVSER CAMİİ NDE PROGRAM
\n
\n Müftü Hayrettin Öztürk, Havza İlçesi nde belediye tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerine katıldı. Kevser Camii nde kılınan teravih namazı sonrası gerçekleştirilen etkinlik Mısırlı Hafız Muhammed Kari tarafından Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başladı. Daha sonra etkinliğe katılanlara hitap eden Müftü Öztürk, insan, beşeri ilişkiler ve insanın İslam’daki yeri konulu bir sunum gerçekleştirdi.
\n
\n  
\n
\n HER İNSAN BİR AYETTİR
\n
\n Allah’a şükredenlerin azaldığı yerde, Allah’a küfredenlerin sayısı artacağını söyleyen Öztürk, Rahmet peygamberi Hz. Muhammed insanlığa yük olarak değil, rahmet olarak geldi. Eve gittiğinizde hanımınızı karşınıza alın, yüzünüz gülsün, tutun elini ve ona sevgi ile bakın hayatınız değişecek. Gülümsemek sadakadır. Gülümseyen adamdan kimseye zarar gelmez. İslam denge dinidir. Allah birbirinin aynı iki Allah kulu yaratmamıştır. Her insan dünyaya gönderilmiş bir ayettir.  Gönlümüz ve İl Müftlüğümüzün kapsısı sizlere her zaman açıktır dedi.
\n
\n  
\n
\n Müftü Hayrettin Öztürk e katılımlarından dolayı çiçek sunarak teşekkür eden Belediye Başkanı Murat İkiz ise, Etkinliklerimiz Ramazan ayı boyunca sürecek. Halkımıza ilgilerinden ve katılımlarından dolayı şimdiden teşekkür ediyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlı çifti trafik kazası ayırdı

1 Nişanlı çifti trafik kazası ayırdı

Jandarma uyuşturucuya geçit vermiyor: 10 gözaltı

2 Jandarma uyuşturucuya geçit vermiyor: 10 gözaltı

Hafif ticari araç ile otomobil çarpıştı: 6 yaralı

3 Hafif ticari araç ile otomobil çarpıştı: 6 yaralı

CHP'nin Besni ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı

4 CHP'nin Besni ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı

Üsküdar'da otomobil bariyerlere çarptı; 1 yaralı

5 Üsküdar'da otomobil bariyerlere çarptı; 1 yaralı