Samsunspor da son durum

Yeni sezon hazırlıklarını hızlı şekilde sürdüren Samsunspor da son durum.

Samsunspor da son durum
\n Ayak tenisi oynadılar 
\n
\n  
\n
\n Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Samsunspor da sabah çalışmasında futbolcular ayak tenisi oynadı. Bazı futbolcuların Medicana Samsun Hastanesi nde sağlık kontrolünden geçmesi nedeniyle sabah yapılan antrenma oyuncuların tamamı katılamadı. Teknik kadro önce kuvvete dayalı çalışma yaptırırken ardından ise oyuncular ayak tenisi oynadı. Ayak tenisi oyunu sırasında güzel görüntüler dikat çekti. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n Yüzleri güldü
\n
\n  
\n
\n Geçtiğimiz günlerde A takım ile birlikte idmanlara çıkmaya başlayan genç oyuncuların yüzü gülüyor.  2012-2013 sezonunda da kadroda yer alan Enes Köktaş, Mehmet Yılmaz ve Burhan Arman gibi isimler ağabeyleriyle birlikte idmanlara çıkıyor. Genç oyuncuların moralleri üst seviyede olurken keyifli halleriyle dikkat çekiyorlar. Samsunspor un emrinde olduklarını dile getiren gençler, Bizler çok çalışıyorzu. Bu kutsal formayı giymek için elimizden geleni yapıyoruz dediler. 
\n
\n  
\n
\n
\n  
\n
\n Gençler kampa 
\n
\n götürülecek mi?
\n
\n  
\n
\n Samsunspor un 16 Temmuz da Bolu Koru Otel de başlayacak yeni sezon hazırlık kampına hangi futbolcuların götürüleceği merak konusu. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ın iskelet kadronun tamamını  kampa götüreceği ifade edildi. Ancak şu anda A takımla birlikte idmanlara çıkan genç oyuncuların ise durumu belli değil.  Tecrübeli teknik adamın genç oyuncular hakkındaki kararının ne olacağı herkes  tarafından merak ediliyor. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n Musa iddialı 
\n
\n  
\n
\n Yeni sezon hazırlıklarına geç katılan Kırmızı-Beyazlı ekibin kanat oyuncularından Musa Sinan Yılmazer, açık kapatıyor. Cemil ve Ozan ile birlikte özel program dahilinde çalışmalarına devam eden Musa temposunu yükseltiyor. Bu sezon da takımın değişmez oyuncuları arasında olmak isteyen başarılı kanat oyuncusu oldukça iddialı. Bolu da yapacakları kampın kendisi ve takım için çok önemli olduğunu belirten Musa, lige bomba girmek için çok çalıştığını dile getirdi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n Takım onlara emanet 
\n
\n  
\n
\n Kalpar ın yokluğunda antrenmanlar Erol Servet Bağlar yönetiminde yapıldı. Bağlar a Erdoğan Özdoğan, Cevdet Göç  ve Erkan Yılmaz eşlik ederken, teknik adamlar çalışmalar sırasında adeta futbolcuların üzerlerine titredi 
\n
\n  
\n
\n EĞLENCELİ ANLAR 
\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar ın Makedonya ya gitmesi nedeniyle takım yardımcı hocalara emanetti. Kırmızı-Beyazlı ekibin dün gerçekleştirdiği iki antrenmanda Kalpar ın yardımcısı Erol Servet Bağlar yönetiminde yapıldı.  Kaleci antrenörü Erdoğan Özdoğan ve diğer yardımcı antrenör Cevdet Göç te çalışmada futbolcularla yakından ilgilendi. Üç teknik adam, oyuncularla birlikte ayak tenisi de oynadı. Cemil Adıcan, Musa Sinan, Ozan Özkan ve Taha Yalçıner den oluşan ekip teknik kadroyu ayak tenisi oyununda mağlup etmeyi başarırken iddiayı da kazanmış oldular. Öte yandan futbolcular idman sonrası şok havuza girerek hem serinlediler hem de yorgunluklarını attılar. Futbolcuların birbirleriyle şakalaşmasıda dikkat çekti.    
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

17 Ocak Perşembe Samsun hava durumu! Samsun'da bugün kar yağacak mı?

1 17 Ocak Perşembe Samsun hava durumu! Samsun'da bugün kar yağacak mı?

MHP Samsun İl Yönetimi belli oldu

2 MHP Samsun İl Yönetimi belli oldu

Erhan Usta MHP'yi sildi!

3 Erhan Usta MHP'yi sildi!

Samsunspor'da 3 oyuncu kiralandı

4 Samsunspor'da 3 oyuncu kiralandı

Yılport Samsunspor'da efsaneler çifte kupa istiyor

5 Yılport Samsunspor'da efsaneler çifte kupa istiyor

Taner Taşkın: 'Gücümüze güç kattık'

6 Taner Taşkın: 'Gücümüze güç kattık'

Samsun'da genç kızı erkeklere pazarlayan kadın yakalandı

7 Samsun'da genç kızı erkeklere pazarlayan kadın yakalandı

Samsun'da cesedi bulunan gencin son görüntüsü ortaya çıktı

8 Samsun'da cesedi bulunan gencin son görüntüsü ortaya çıktı

Savaş mı Yılmaz mı?

9 Savaş mı Yılmaz mı?

Yolcu otobüsü devrildi: 2 ölü, 35 yaralı

10 Yolcu otobüsü devrildi: 2 ölü, 35 yaralı