Uluslararası Eko-Okul programına dahil oldu

Samsun Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu, Uluslararası Eko-Okul programına kabul edildi. Davut Numanoğlu, Gülsüm Sami nin Türkiye genelinde programa dahil edilen 20 okul arasındaki 2 resmi okuldan birisi olması ayrıca gurur verici dedi

Uluslararası Eko-Okul programına dahil oldu
\n Samsun Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu, 53 ülkenin dahil olduğu uluslararası bir program olan Eko-Okul programına, Türkiye den dahil edilen 20 okul arasına girmeyi başardı. Gülsüm Sami nin bu okullar arasındaki 2 resmi okuldan biri olduğunu hatırlatan İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, Bu durum bizleri ayrıca sevindirdi ve gururlandırdı dedi.
\n
\n  
\n
\n 53 ÜLKE KATILIYOR
\n
\n Avrupa Çevre Eğitim Vakfı nın(FEEE) Toyota Avrupa işbirliğiyle Türkiye dahil 53 ülkede gerçekleştirdiği Eko-Okul programı,  Çevre ve Yenilikçi Fikirler Uluslararası Yarışması ile devam ediyor. Türkiye de Türkiye Çevre Eğitim Vakfı nın(TURÇEV) yürüttüğü yarışmaya Sürdürülebilir Ulaşım adlı çevre projesiyle katılan Samsun Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu, programa dahil edildi. Programa Türkiye’de kabul edilen 20 okul arasında 2 resmi okuldan birisi olan Gülsüm Sami Kefeli nin bu başarı Samsun eğitim camiasında sevinçle karşılandı.
\n
\n  
\n
\n DAHA ÇOK HİBE
\n
\n Projeyi hazırlayan öğrencilerini kutlayan Okul Müdürü Necdet Bal, Okulumuz ilk etapta belli bir hibe aldı. Daha büyük hibeler alabilmek için harcamalar yaparak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Amacımız hem okulumuzu, hem öğrencilerimizi hem de öğretmenlerimizi İlkadım ilçemizde, Samsun’da ve Türkiye’de söz sahibi yapmaktır dedi.
\n
\n  
\n
\n FEDAKARLIK GÖSTERİYORUZ
\n
\n Uluslararası bir programa dahil olarak hibe almaya hak kazanan Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu’nu kutlayan İlçe Millî Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu ise, Okullarımız, çevremiz ve ülkemizin çevre bilinciyle donanmış insanlara ihtiyacı vardır. Sürdürülebilir kalkınma ve çevre yönetimi hepimiz için çok önemlidir. Öncelikle bu bilincin öğrencilerimize verilmesi gerekir. Daha yaşanabilir, daha temiz, daha gelişmiş bir ülke için duyarlılık adına her türlü fedakarlığı göstermeliyiz. Gülsüm Sami Kefeli öğrencileri bizlere büyük gurur yaşattı diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! Merkez dahil tüm ilçelerde etkili olacak

1 Samsun'a kar geliyor! Merkez dahil tüm ilçelerde etkili olacak

Cesedi köprüde asılı bulundu

2 Cesedi köprüde asılı bulundu

20 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu

3 20 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu

Samsunspor, futbol şehitlerini andı

4 Samsunspor, futbol şehitlerini andı

Samsun'da kadın cinayetlerini önleyecek keşif

5 Samsun'da kadın cinayetlerini önleyecek keşif

Yine kadın cinayeti! Çocuğunun gözü önünde öldürüldü

6 Yine kadın cinayeti! Çocuğunun gözü önünde öldürüldü

Parkta korkunç cinayet

7 Parkta korkunç cinayet

Ceren Özdemir'in katilinin cezası belli oldu

8 Ceren Özdemir'in katilinin cezası belli oldu

Samsun'da gemiyi karadan yürüttüler

9 Samsun'da gemiyi karadan yürüttüler

Samsun Büyükşehir'in araçları uçuruma yuvarlandı

10 Samsun Büyükşehir'in araçları uçuruma yuvarlandı

hızWeb