Demokrasi Meydanı tıklım tıklım

Ramazan ayı boyunca iftarını vatandaşlarla birlikte açan Başkan Osman Genç, Her akşam binlerce insanımız Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nı dolduruyor. Canik halkı böyle bir şeyin özlemi içerisindeydi. Biz halkımızın hayallerini, özlemlerini gerçekleşti

Demokrasi Meydanı tıklım tıklım
\n Canik Belediyesi tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda verilen iftar yemeğinde her akşam bin 500 kişi iftarını birlikte açıyor. Yeni hizmet binasındaki ay-yıldızın gölgesi altında toplanan vatandaşlara iftar vaktinde Canik Belediye Başkanı Osman Genç de eşlik ediyor. İftar öncesinde sıraya giren vatandaşlara yemek dağıtan Başkan Genç, yine meydanda kurulan masalara oturarak iftarını açıyor. 
\n
\n  
\n
\n HEP HALKIN İÇİNDEYİZ
\n
\n Başkan Genç, iftar sonrasında ise Canik Belediyesi tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda her akşam düzenlenen ve farklı konukların yer aldığı Ramazan Günleri Etkinlikleri ni vatandaşlarla birlikte izliyor. Özellikle çocukların ilgisiyle karşılaşan Başkan Genç, vatandaşlarla da bol bol sohbet ediyor. Başkan Genç, 9,5 yıldır halkın içinde olduklarını, Ramazan ayını da halkla birlikte geçirdiklerini söyledi.
\n
\n  
\n
\n HER AKŞAM DOLUYOR
\n
\n Canik te Ramazan ayının dolu dolu geçtiğine işaret eden Başkan Osman Genç, Her akşam bin 500 insanımızla iftarımızı açıyoruz. İftar sonrasında düzenlediğimiz Ramazan programlarında ise binlerce insanımız Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nı dolduruyor. Canik halkı böyle bir şeyin özlemi içerisindeydi. Biz halkımızın hayallerini, özlemlerini gerçekleştirdiğimiz için onurluyuz. Canik, meydanını olması gerektiği gibi kullanıyor dedi.
\n
\n  
\n
\n 7 DEN 77 YE RAMAZAN
\n
\n Ramazan ı Canik te 7 den 77 ye herkesin amaçladıklarını da ifade eden Başkan Genç, Büyüklerimiz kurulan iftar sofralarında oruçlarını açıyor. Yine nostaljik evlerde kurulan standlarda ürünler sergileniyor. Yine meydanda kurduğumuz mini lunaparkta gönüllerince eğlenen çocuklarımız, sinema salonunda çizgi film izleyerek keyifli anlar geçiriyorlar. Bizler de bu zamana kadar olduğu gibi Ramazan ayında da halkımızla olarak bu güzelliği birlikte yaşıyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Polisin bacağından vurduğu kişi öldü

1 Polisin bacağından vurduğu kişi öldü

Feci kaza: 3 ölü 2 yaralı

2 Feci kaza: 3 ölü 2 yaralı

Samsun'daki vahşi cinayete 3 tutuklama

3 Samsun'daki vahşi cinayete 3 tutuklama

Kavaklılar tiridine bandı

4 Kavaklılar tiridine bandı

Zincirleme kazada ölü sayısı 3'e yükseldi

5 Zincirleme kazada ölü sayısı 3'e yükseldi

Çocuğunu bıçakladıktan sonra canına kıydı

6 Çocuğunu bıçakladıktan sonra canına kıydı

Kırmızı ışık ihlali sonrası ortalık savaş alanına döndü

7 Kırmızı ışık ihlali sonrası ortalık savaş alanına döndü

Köyceğiz'de kaybolan İngiliz aranıyor

8 Köyceğiz'de kaybolan İngiliz aranıyor

18 Ocak Cumartesi Samsun hava durumu

9 18 Ocak Cumartesi Samsun hava durumu

İzmir MHP'den Tire'ye çıkarma

10 İzmir MHP'den Tire'ye çıkarma

hızWeb