Turizmde umut Yeşil Yol da

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Salıpazarı İlçesi nden de geçecek olan Yeşil Yol Projesi nin bölge turizmine büyük katkı sağlayacağını söyledi\r\n

Turizmde umut Yeşil Yol da
\n Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Yeşil Yol Projesi nin Salıpazarı İlçesi nden geçtiğini hatırlatarak, Salıpazarı önümüzdeki dönemler turizm bakımından bir geçiş güzergahı haline gelecek dedi.
\n
\n  
\n
\n SALIPAZARI NIN DOĞAL GÜZELLİKLERİ
\n
\n Valisi Hüseyin Aksoy, Salıpazarı Kaymakamlık binasında ilçe Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir’den ilçede yürütülen çalışmalar ve sorunlar hakkında brifing aldı. Vali Hüseyin Aksoy, Salıpazarı ilçesinin Samsun’un en önemli ilçelerden birisi olduğunu söyledi. Turizm bakımından Salıpazarı nda yürütülen bir takım çalışmaların olduğuna dikkat çeken Vali Aksoy,   Salıpazarı ilçemiz doğal güzellikleriyle Samsun’un en önemli ilçelerinden birisi. Bölgemizin turizmden kalkınması bakımından yürüttüğümüz önemli çalışmalarımız var diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TURİZMDE GEÇİŞ GÜZERGAHI
\n
\n Doğu Karadeniz Turizm Mastır Planı çerçevesinde, Yeşil Yol Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları hatırlatan Aksoy, Yeşil Yol Projesi Salıpazarı ilçemizden de geçiyor ve buranın uzun vadede, önümüzdeki dönemde turizm bakımından da geçiş güzergahının olduğu ilçe haline gelmiş olacak. Bu yönde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğal güzellikleri korumak ve bizden sonraki kuşaklara aktarmak bizim için önemli ve değerli. Bu bakımdan bölgenin bu değerini iyi bilmek ve onunla ilgili çalışmalarımızı da iyi bir noktaya taşımamız lazım dedi.
\n
\n  
\n
\n SELDE YIKILAN KÖPRÜ
\n
\n Salıpazarı nda sel nedeniyle yıkılan ve yerine yeni yapılan köprüyü de gezerek açıklamalarda bulunan Aksoy, Salıpazarı nda geçtiğimiz yıl yaşanan sel nedeniyle köylerimizin ulaşımını sağlayan köprümüz yıkılmıştı. Bu köprümüzün ihalesi yapıldı, önemli aşamaya geldi. Bölgemizin ulaşımı anlamında yapılan bu köprümüz ile önemli bir sıkıntıyı gidermiş olacağız “ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n aria-busy=
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Necattin Demirtaş, MHP'den istifa etti

1 Necattin Demirtaş, MHP'den istifa etti

Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

2 Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

Samsunspor'da hoca için kritik gün

3 Samsunspor'da hoca için kritik gün

Başkan İsmail Uyanık, Taşkın için ne dedi?

4 Başkan İsmail Uyanık, Taşkın için ne dedi?

Samsunspor'un rakibi ligden çekildi

5 Samsunspor'un rakibi ligden çekildi

Aday adayından örnek tavır

6 Aday adayından örnek tavır

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor

7 İYİ Parti Samsun Büyükşehir Adayını açıklıyor

Yenilikler bitmiyor

8 Yenilikler bitmiyor

İshak Taşçı: 'Verdiğim sözün arkasındayım'

9 İshak Taşçı: 'Verdiğim sözün arkasındayım'

İYİ Partililer Hayati Tekin'i istiyor

10 İYİ Partililer Hayati Tekin'i istiyor