MÜSİAD da dostluklar pekişti

MÜSİAD Samsun Şubesi nin düzenlediği iftar yemeğine katılan Genel Başkan Nail Olpak, İftar programlarını kardeşliğin pekişmesi olarak görüyor ve dostluğumuzu pekiştiriyoruz dedi. \r\n

MÜSİAD da dostluklar pekişti
\n Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Atakum Amisos Hotel de iftar yemeği düzenledi. İftara, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Necmettin Öztürk ve Turgut Al, MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Sami Nalbantoğlu, MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı Metin Öngül, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Erkan Malkoç, Borsan Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, MÜSAİD Gençlik Kurulu Başkanı Abdullah Kaan ile çok sayıda iş adamı katıldı.
\n
\n  
\n
\n MALKOÇ TEŞEKKÜR ETTİ
\n
\n MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Erkan Malkoç, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, Son dönemde yaşanan olaylar, ülkemiz insanının sağduyusu sayesinde fazla büyümemiştir. Yaşanan olaylar bizim açımızdan bir yol kazası olarak tanımlanmaktadır. Ülkemizde meydana gelen olayların tamamen sona ermesini temenni ediyoruz. İftar organizasyonumuza katılan herkese teşekkür ediyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n TÜRKİYE TESTTEN GEÇTİ
\n
\n MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ise, Ramazan ayı, açları doyurma ya da aç kalma ayı değildir. Ramazan, huylarımızı değiştirme ayıdır. İftar programlarını kardeşliğin pekişmesi olarak görüyor ve dostluğumuzu pekiştiriyoruz. Ramazan ayına Mısır da yaşanan olaylarla başladık. Mısır olaylarından almamız gereken ders, çağdaş batının kendi menfaatlerine ile çatışması durumunda bazı değerlerini bir kenara itmiştir. En kısa sürede huzur sağlanmalı ve seçilmiş idareciler başa gelmelidir. Büyümenin karşılığında ülkemiz sıkıntılar yaşamıştır. Kredi notu arttırılmasında batı aceleci davranmıştır. Geçtiğimiz mayıs ayı ekonomik anlamda Türkiye tarihine damga vurmuştur. Ayrıca mayıs ayı içerisinde IMF ye olan borcumuz ödenmiştir. Gezi Parkı olaylarında ise ülkemiz testten geçmiştir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Amedspor-Samsunspor maçını canlı izle

1 Amedspor-Samsunspor maçını canlı izle

Amedspor-Yılport Samsunspor maçı ne zaman, hangi kanalda saat kaçta?

2 Amedspor-Yılport Samsunspor maçı ne zaman, hangi kanalda saat kaçta?

MHP Samsun'da isyan var

3 MHP Samsun'da isyan var

Erzurumlu veda etti

4 Erzurumlu veda etti

Samsun'da otobüs minibüsü biçti: 1 ölü, 1 yaralı

5 Samsun'da otobüs minibüsü biçti: 1 ölü, 1 yaralı

Samsunspor'da kara günde kara skor

6 Samsunspor'da kara günde kara skor

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hatıralarını yaşatacağız'

7 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hatıralarını yaşatacağız'

İlk yarı sonucu... Amedspor: 2 Yılport Samsunspor: 1

8 İlk yarı sonucu... Amedspor: 2 Yılport Samsunspor: 1

Samsun, kenevirin merkezi olacak

9 Samsun, kenevirin merkezi olacak

Samsunspor maçı bekliyor

10 Samsunspor maçı bekliyor