ALTYAPIDAN A TAKIM A

Canik Belediyespor Altyapı Basketbol Sorumlusu Mehmet Küntüşlü, 8 aylık bir çalışmanın eseri sonucu sıfırdan bu noktalara geldik. Hedefimiz önlerinde uzun bir yol olan kızlarımızı yetiştirip A Takım seviyesine çıkarmak dedi

ALTYAPIDAN A TAKIM A
\n 8 AYDA, 150 SPORCU
\n
\n Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi nde mücadele eden Canik Belediyespor’da altyapı da harıl harıl çalışıyor. Kulübün Altyapı Basketbol Sorumlusu Mehmet Küntüşlü ve Antrenör Can Küntüşlü, 8 aylık bir çalışmanın sonucunda sporcu sayısını 150 civarına çıkardı. Daha ilk sezonunda Minik Kızlar da Samsun il ikincisi olan Turuncu- Siyahlılar gelecek adına da büyük umut veriyor. Basketbol Sorumlusu Mehmet Küntüşlü, 8 ay önce sıfırdan başlayıp şu anda 150 sporcuya ulaştık. Bu çok büyük bir rakam. Planlı programlı bir şekilde ilerliyoruz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n SADECE CANİK DEĞİL
\n
\n Basketbol Sorumlusu Küntüşlü, Hedefimiz önlerinde uzun bir yol olan kızlarımızı yetiştirip A Takım seviyesine çıkarmak. Kulüp yöneticilerimiz de bizlerden bunları istiyor. Burada çok güzel bir ortamda çalışıyoruz. Kendi salonumuzda, büyük imkanlarla antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Bizim hedefimiz sadece Canik in kulübü olmamak. Tüm Samsun a hitap etmek istiyoruz. Tüm herkese de seslenmek istiyorum. Geleceğinden umutlu olunan tüm minik kızlarımızı aramıza bekliyoruz. Onları profesyonel bir planlama ile geleceğin hazırlayacağız dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n ABLA KARDEŞ SPORA...
\n
\n Canik Belediyespor altyapısındaki kardeşler Sevde Nur Er ve Cemre Naz Er kardeşler, kendilerine böyle bir imkan sağlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve kendilerini yetiştiren Antrenörleri Mehmet ve Can Küntüşlü ye teşekkür etti. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n DOSTLUK KÖPRÜSÜ...
\n
\n Turuncu- Siyahlı kulübün altyapı oyuncularından Busenur Çırak ve Zehna Eylül Narin, Samsun da geçtiğimiz günlerde biten U-20 Kızlar Avrupa Basketbol Şampiyonası nda gönüllü olarak görev yaptı. İki sporcu sempatik tavırlarıyla Yunanistan takımının sevgisini kazandı. Yunanlılarla dostluk köprüsü kuran Busenur ve Zehra, Biz onlara, onlar da bizlere formalarını verdi dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n ALKIŞLAR ONLARA...
\n
\n Basketbola başlayalı henüz 8 ay olmasına rağmen katıldıkları ilk resmi turnuvada Minikler Samsun İl ikincisi olan Canik Belediyespor büyük de bir başarı örneği gösterdi. Kupa ve madalyalarıyla poz veren minikler, önümüzdeki yıl için ise oldukça iddialı. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n HER GÜN ÇALIŞMA
\n
\n Altyapı Basketbol Sorumlusu Mehmet Küntüşlü ve Antrenör Can Küntüşlü, çeşitli gruplara ayırdıkları ekiplerle haftanın her günü antrenman yapıyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n SELÇUK KAYA
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

1 Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

2 Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

3 Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

Samsun'da 16 yıl sonra sağlığına kavuştu

4 Samsun'da 16 yıl sonra sağlığına kavuştu

Samsunspor'dan huzurevi sakinlerine jest

5 Samsunspor'dan huzurevi sakinlerine jest

Samsun'da ev yangını

6 Samsun'da ev yangını

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

7 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

8 Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

9 Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

Samsun dahil 12 ilde FETÖ baskını: 14 kişi yakaladı

10 Samsun dahil 12 ilde FETÖ baskını: 14 kişi yakaladı

hızWeb