YOLSPOR UN BAŞARISI, İSTİKRARI

Yolspor yeni projeler ile yoluna devam ediyor. Geçmişte bünyesinde bulunan birçok sporcuya şöhretin kapısını aralayan Turuncu-Siyahlı ekip, yönetim ve teknik kadrosu ile futbol okullarında da önemli bir istikrar yakaladı.

YOLSPOR UN BAŞARISI, İSTİKRARI
\n Kulüp bünyesinde bulunan tesislerde yaz spor okulları çalışmalarını haftanın 3 günü sürdüren Yolspor da keyifler yerinde. 2001, 2002 ve 2003 doğumlu gruplar ile antrenmanlar yapan kulübün hedefi ise yetenekli sporcuları keşfedebilmek. 
\n
\n  
\n
\n FUTBOLDAN ÖNCE CENTİLMENLİK
\n
\n 150 ye yakın sporcu kitlesi ile haftanın 3 günü yoğun tempo çalıştıklarını belirten Yolspor Kulübü Sportif Direktörü Erol Yılmaz, İbrahim Kınay ve Servet Şen hocalarımızla teknik ekip olarak çocuklarımıza karşı görevlerimizi yerine getiriyoruz. Onlara uyku saatlerinde, beslenmelerinde ve kültürel faaliyetlerinde nasıl bir yol izleyeceklerini söylüyoruz. Bir futbol adamı olarak çocuklarımıza futboldan önce fair-play ruhunu aşılıyoruz. Anne ve babaların çocuklarını bizlere gönül rahatlığı ile teslim etmelerini istiyoruz. Yolspor olarak her zaman istikrarlı bir şekilde çalışmalarımız ilerleyecektir diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n HAFTANIN 4 GÜNÜ ÇALIŞIYORLAR...
\n
\n Turuncu-Beyazlı kulübün yaz spor okullarında yer alan minik sporcular Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri çalışmalarını antrenmanlarını sürdürüyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb