FANATİK İMAM

Vezirköprü nün Alandağ Köyü imamı fanatik Samsunspor taraftarı Mehmet Şahin, Yaz Kur-an Kursu na katılan öğrencilere Samsunspor forması dağıttı. İmam Şahin, öğrencileri hem Kur-an sevgisini aşılamak, okumaya teşvik etmek, ilgiyi artırmak hem de Samsunspo

FANATİK İMAM
\n ÖĞRENCİLERE SAMSUNSPOR FORMASI 
\n
\n Samsun un Vezirköprü İlçesi Alandağ Köyü Camii İmamı Mehmet Şahin den örnek davranış. Fanatik Samsunspor taraftarı olan imam Mehmet Şahin, bir süre önce başlayan Yaz Kur-an Kursu na katılımı artırmak için ilginç bir yol çizdi. Şahin, kursa katılan 35 öğrenciye Samsunspor forması hediye etti. Kırmızı-Beyazlı formaların arkasında öğrencilerin ön tarafından ise camiinin adı yazılı. Öğrenciler, imam Mehmet Şahin in bu davranışından dolayı çok mutlu oldu.  
\n
\n  
\n
\n ÖRNEK DAVRANIŞTA BULUNDU  
\n
\n Samsunspor taraftarı olan imam Mehmet Şahin, yıllardır görev yaptığı Alandağ Köyü nün 15 haneden oluştuğunu belirterek, Yaz Kur-an Kursu bir süre önce başladı. Kursumuza katılan öğrencilerin sayısının artması en büyük isteğimiz. Bu nedenle bütün öğrencilerimize Samsunspor forması hediye ettim. Öğrencilerimiz bu duruma çok sevindi. Hem Kur-an sevgisini aşılamak, okumaya teşvik etmek, ilgiyi artırmak hem de Samsunspor u tanıtmak için bu uygulamayı yaptım dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n Muhammet ÇAVUŞOĞLU
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

1 Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

hızWeb