ÜLKÜCÜLER OYUNU BOZACAK

MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, uluslararası güçlerin ve hükümetin Türkiye üzerinde oyunları olduğunu belirterek, Bu hesapları ülküceler, MHP liler bozacak dedi\r\n

 ÜLKÜCÜLER OYUNU BOZACAK
\n Samsun un Vezirköprü İlçesi nde MHP İlçe teşkilatının düzenlediği iftar programına katılan ve bir konuşma yapan MHP Samsun milletvekili Cemalettin Şimşek, Uluslararası güçlerin bir hesabı var, AKP nin bir hesabı var ama bu hesapları, bu oyunları bozacak ülkücüler var. Kimse ham hayale kapılmasın dedi.
\n
\n  
\n
\n ÜLKE FELAKETE SÜRÜKLENİYOR
\n
\n MHP Vezirköprü İlçe Başkanlığı tarafından verilen iftar programa vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 1200 kişinin katıldığı iftara MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, MHP Ladik İlçe Belediye Başkanı Mehmet Karahan, Havza, Ladik, Kavak, Asarcık, Salıpazarı ilçe başkanları, Samsun Vezirköprü lüler Derneği Başkanı Recep Aslan ve çok sayıda davetli katıldı. İftar vesilesiyle Vezirköprü İlçesi ne gelen MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek yaptığı konuşmada, ülkenin zaman zaman işsizlikler, aşsızlıklar, yoksulluklar ve çeşitli sıkıntılar gördüğünü belirterek, Ama şu anda geldiğimiz tehlikeyle hiçbir zaman karşı karşıya kalmadı. En büyük sorun bölücülük. Açılım süreci, barış süreci, demokratik süreç adı altında AKP hükümetince yürütülen uluslararası bir proje olan bölünme süreci ülkemizi adeta bir felakete sürüklemektedir. Gerçek gündem olan işsizlik, aşsızlık, yoksulluk gibi ekonomik sorunlar hasır altı edilerek, barış, kardeşlik, özgürlük gibi kavramlarla kamufle edilen bölünme anayasasını hayata geçirmek için her yol deneniyor dedi.
\n
\n  
\n
\n Uluslararası güçlerin ve AKP hükümetinin hesapları olduğunu öne süren Milletvekili Şimşek, Ama bu hesapları bu oyunları bozacak ülkücüler var, Milliyetçi Hareket Partisi var. Daha doğrusu Türk Milleti var. Kimse ham hayale kapılmasın diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

1 Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

2 Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

3 Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

Samsun'da 16 yıl sonra sağlığına kavuştu

4 Samsun'da 16 yıl sonra sağlığına kavuştu

Samsunspor'dan huzurevi sakinlerine jest

5 Samsunspor'dan huzurevi sakinlerine jest

Samsun'da ev yangını

6 Samsun'da ev yangını

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

7 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

8 Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

9 Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

Samsun dahil 12 ilde FETÖ baskını: 14 kişi yakaladı

10 Samsun dahil 12 ilde FETÖ baskını: 14 kişi yakaladı

hızWeb