Halkı üzeni ben de üzerim

Personele seslenen Burma, Bilerek halkı üzenleri ben de istemesem de üzerim. Halkımıza karşı güleryüzlü, şefkatli, iyi niyetli ve çözümleyici olacağız dedi

 Halkı üzeni ben de üzerim
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, belediye çalışanlarını Deniz Kafe-Restoran da düzenlediği iftar yemeğinde ağırladı. Personelin tam kadro katıldığı yemekte konuşan Başkan Burma, çok emek verdiği ilçenin büyümesi, gelişmesi ve değişmesinin kendisine büyük gurur verdiğini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n HIZLI VE KALİTELİ HİZMET 
\n
\n Çalışanların da bu gururu taşıdıklarına inandıklarını belirten Burma, Bu değişime ve gelişime belediye binamız da ayak uyduracaktır. Geliştirdiğimiz, büyüttüğümüz, modern Atakum a yakışır hale getirdiğimiz belediye binamızı önümüzdeki ay hizmete sokacağız. Biz de önümüzdeki haftadan itibaren taşınmaya başlayacak, dışarıdaki tüm birimlerimizi ana binamıza getireceğiz. Böylece hizmet tek elden, daha hızlı ve kaliteli olarak yürümüş olacaktır. Binamızda yeni bir yapılanmaya gideceğiz. Halkla ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Halktan gelen isteklerin, taleplerin, eleştirilerin önerilerin, daha hassas bir şekilde algılanmasını ve çözüm bulmasını sağlayacağız. Çözüm merkezinin imkanlarını daha da geliştireceğiz. Bilerek halkı üzenleri ben de istemesem de üzerim. Halk dediğimiz, hepinizin dostları, kardeşleri, komşuları, akrabalarımız, mahallelilerimiz, sokak sakinlerimizdir. Bu insanlara karşı güleryüzlü, şefkatli, iyi niyetli ve çözümleyici olacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n KAVAKLILAR DERNEĞİ İFTARI 
\n
\n Öte yandan Atakum Kavaklılar Derneği Başkanı Altan Sökmen ve Yönetim Kurulu tarafından Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi nde düzenlenen, yaklaşık 600 Kavaklının yanı sıra KADER Başkanı Yılmaz Karagöz ve İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş ın da katıldığı  iftar yemeğine de katılan Başkan Burma, Ben kendemi sizin fahri değil gerçek hemşehriniz olarak görüyorum. Ramazan ayının güzellikleri içerisindeyiz. Bu ay hoşgörü ayıdır, dayanışma ve sevap ayıdır. İnsanların birbirlerine daha sıcak yaklaştıkları aydır. Umudumuz, bu hoşgörünün ülkenin genelinde yaygınlaşması ve devam etmesidir diye konuştu..
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

1 16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

Samsunspor'da iki ayrılık

2 Samsunspor'da iki ayrılık

 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

3 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

4 Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

Samsunspor fırsat peşinde

5 Samsunspor fırsat peşinde

Öz kızına günde 4 kez tecavüz etti, 2 kez hamile bıraktı

6 Öz kızına günde 4 kez tecavüz etti, 2 kez hamile bıraktı

Samsun'da evlat dehşeti! 3 yerinden bıçakladı

7 Samsun'da evlat dehşeti! 3 yerinden bıçakladı

Aytaç Sulu oynayacak mı?

8 Aytaç Sulu oynayacak mı?

Başkan İsmail Uyanık: 'Futbol cenneti kuracağız'

9 Başkan İsmail Uyanık: 'Futbol cenneti kuracağız'

Yolcu otobüsü şarampole devrildi: 1'i ağır, 23 yaralı

10 Yolcu otobüsü şarampole devrildi: 1'i ağır, 23 yaralı