Bağlı dan Genç e tebrik

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti MKYK Üyesi Prof. Dr. Mazhar Bağlı yı ağırladı. Canik te iftar sofrasına da misafir olan Bağlı, yaptığı güzel çalışmalardan dolayı Başkan Genç i tebrik etti

Bağlı dan Genç e tebrik
\n AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç i makamında ziyaret etti. Eşi ve çocuğunun da bulunduğu ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Genç ile sohbet eden Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Canik te AK Parti anlayışına yakışır bir belediyecilik yapıldığını söyledi. Canik in çok hızlı bir gelişim ve değişime uğradığını belirten Bağlı, Başkan Genç i tebrik etti.
\n
\n  
\n
\n YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ
\n
\n Canik te belediye tarafından yapılan çalışmaları çok beğendiğini dile getiren Prof. Dr. Bağlı, Canik Belediye Başkanımız Osman Genç sadece rutin belediye hizmetleriyle sınırlı kalmayarak, belediye olarak eğitim, kültür-sanat, spor alanlarında da önemli yatırımlar gerçekleştirdi. Karadeniz in en büyük kentsel dönüşümüne imza attı. Bunun yanında ilçeye belediye olarak çoğu ilde olmayacak şekilde büyük yatırımlar çekti. Başkanımız bizim her zaman yüzümüzü güldürmüş, göğsümüzü kabartmıştır diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n ÜLKENİN BÜYÜMESİNE KATKI
\n
\n Başbakan Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti Hükümeti Türkiye yi büyütürken, kendilerinin de Canik te şehrin ve ülkenin gelişimine katkıda bulunduklarını ifade eden Başkan Osman Genç, Hükümetimiz sağlık, ekonomi, turizm, eğitim, kültür, sosyal alanlarda bir çok yeniliğe ve gelişime imza atarken, biz de Canik te her alanda yaptığımız yatırımlarla Başbakanımızın Türkiye yi büyütme hedefine katkıda bulunuyoruz dedi. 
\n
\n  
\n
\n YENİ HİZMET BİNASI ÇOK FARKLI
\n
\n Başkan Osman Genç, daha sonra AK Parti MKYK Üyesi Prof. Dr. Mazhar Bağlı ya yeni hizmet binasını gezdirdi ve uygulamaya konulan yeni teknolojik sistem ve yeni birimler hakkında bilgi verdi. Elektronik Belge Yönetim Sistemi sayesinde vatandaşların internetin olduğu her yerden belediyeye gelmelerine gerek kalmadan işlerini halledebileceğine işaret eden Başkan Genç, Türkiye de ilk kez mucit çocuklar, aileler, engelli vatandaşlar için birimler kurduklarını ifade etti.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

İşte AK Parti Samsun ilçe belediye başkan adayları

1 İşte AK Parti Samsun ilçe belediye başkan adayları

MHP İlkadım Belediye Başkan aday adayı Necattin Demirtaş: Değerlendireceğiz

2 MHP İlkadım Belediye Başkan aday adayı Necattin Demirtaş: Değerlendireceğiz

Samsun'da 26 bin kişiye yeni iş

3 Samsun'da 26 bin kişiye yeni iş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'da

4 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'da

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak: 'İttifaka tam destek'

5 MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak: 'İttifaka tam destek'

O tesis şart

6 O tesis şart

 Erdoğan'a muhteşem karşılama

7 Erdoğan'a muhteşem karşılama

Diyarbakır'da antrenman

8 Diyarbakır'da antrenman

Milletin adamı Samsun'a geliyor

9 Milletin adamı Samsun'a geliyor

Size mahçup olmamak

10 Size mahçup olmamak