Eğitimde yeni dönem hazırlığı

Samsun un İlkadım İlçesi ndeki okullarda görev yapan müdürler, Eğitim ve Öğretim Hazırlıkları Değerlendirme Toplantısı nda bir araya geldi. İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, 1 Eylül 2013 itibariyle tüm eksikler tamamlanıp, okullar eğitim

Eğitimde yeni dönem hazırlığı
\n Samsun un İlkadım İlçesi ne bağlı okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim liseleri müdürleri, İlkadım Kaymakamlığı Konferans Salonu nda Eğitim ve Öğretim Hazırlıkları Değerlendirme Toplantısı na katıldı. Toplantıda, karşılıklı görüş ve öneriler alındı.
\n
\n  
\n
\n NUMANOĞLU UYARDI
\n
\n Toplantının açılış konuşması yapan İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, “Eğitim ve öğretimin tatilde olduğu bugünlerde yürüteceğimiz çalışmalar, gelecek eğitim ve öğretimin insan kaynakları, fiziki şartların iyileştirilmesi, öğrenci tercihleri ve yerleştirmeler başlıkları altında toplanabilir. Öğretmenlerin il dışı-özür yer değiştirilmeleri ve öğrencilerin LYS- SBS sınav sonuçları ve değerlendirilmesi konularında azami dikkat göstermek gerekir. Öğretmenlerimizin yer değişiklikleri başvurularında gerek onay, gerekse bilgilendirme konusunda gerekli tedbirleri alınmalı. Eğitim-öğretim başlamadan önce tüm eksikler giderilerek okullar hazır hale getirilmedi”diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb