Muhalefet ülkeye zarar veriyor

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, muhalefetin ülkeye zarar verdiğini belirterek, Çünkü bu güne kadar hakaret etmekten, eleştirmekten, yok saymaktan başka hiçbir proje geliştiremediler. Biz halkımızdan aldığımız bu büyük gücün sayesinde dimdik, yoru

 Muhalefet ülkeye zarar veriyor
\n AK Parti Ladik İlçe Teşkilatı nın düzenlediği iftar programı, Cumhuriyet Meydanı nda büyük bir coşku ile gerçekleştirildi. İftara, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Başkanvekili Turan Çakır, Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, köy ve mahalle muhtarları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, il ve ilçe kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
\n
\n  
\n
\n HERKES KALKINMANIN İÇİNDE 
\n
\n Yemekten sonra bir konuşma yapan İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti iktidarının yapmış olduğu tarım politikaları, sağlanan destekler ile Türkiye nin dünyanın önemli tarım ve işlenmiş tarım ürünleri ihracatçılarından biri haline geldiğini söyledi. Köktaş, Üretimin olduğu yerde umut, bereket, iyi beklentiler var. Göç de var ama göç umuda, aşa, işe, emeğe geliyor. Bunu berekete geçirebilmek için de o talebi iyi görmek ve gereken yapısal dönüşümleri başarmak durumundayız. Baktığınız zaman her bir organize sanayi büyük bir şehir. Bu şehrin içinde kadınıyla erkeğiyle yaşlısıyla genciyle engellisiyle engelsiziyle herkes kalkınmanın içindedir. Bu kalkınmayı AK Parti iktadırının 10 yılda yaptığı büyük icraatların sonucunda ortaya çıkmıştır dedi. 
\n
\n  
\n
\n KOL KOLA GELECEĞE...
\n
\n Geleceğe dönük güzel hedefleri olduğunu ifade eden Köktaş, Herşey gençlerimiz, çocuklarımız için. Onlara güzel bir gelecek bırakabilmek adına hedefimiz, bundan sonra kalıcı olarak bu huzur ortamının devam ettirilmesidir. Birlikte, bir arada yaşama iklimini güçlendirmektir. 75 milyonu geleceğe kol kola, omuz omuza taşıyabilecek altyapıyı kurmaktır. Yapılan çalışmalar, süreçler bunun içindir.  Şuanda büyükşehirlerimizden doğuya güneydoğuya turlar düzenliyor insanlarımız, ne kadar güzel. Oralarda gidiyor geziyorlar. Bu iletişim aynı zamanda geçmişten gelen bir arada yaşama anlayışımızı, inancımızı ve bu inancı geleceğe taşıma yolunda çok önemli göstergedir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n MUHALEFETE RAĞMEN 
\n
\n Başkan Köktaş sözlerine şöyle devam etti: Ne yazık ki, muhalefetin yaptıkları bu ülkeye zarar veriyor. Çünkü bu güne kadar hakaret etmekten, eleştirmekten, yok saymaktan başka hiçbir proje geliştiremediler. AK Parti olarak ise biz 2023, 2053, 2071 diyoruz. Bu millet adına o kadar büyük projelerimiz, yarına ilişkin çok büyük önerilerimiz var. 2023’e doğru uzanıyoruz. İleri demokrasi diyoruz. Kişi başına milli gelirimiz 25 bin dolara çıksın diyoruz. 500 milyar dolar ihracatı hedeflemişiz. 2 trilyon dolar milli geliri hedefe koymuşuz. Tam demokrasi demişiz. Bununla uğraşacağız. Biz, bu muhalefete rağmen bu uğraşıları veriyoruz. Sizlerden aldığımız bu büyük gücün sayesinde dimdik, yorulmadan yolumuza devam ediyoruz.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun merkez ve ilçelerine kar yağışı uyarısı

1 Samsun merkez ve ilçelerine kar yağışı uyarısı

Samsun'da kar yağışı hangi bölgelerde etkili olacak?

2 Samsun'da kar yağışı hangi bölgelerde etkili olacak?

Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı

3 Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı

Samsun'da yüzde 50 ölüm riski olan hastayı 4 günde iyileştirdiler

4 Samsun'da yüzde 50 ölüm riski olan hastayı 4 günde iyileştirdiler

Fındık fiyatları ne kadar? 23 Ocak Perşembe il il fındık fiyatları

5 Fındık fiyatları ne kadar? 23 Ocak Perşembe il il fındık fiyatları

Karadeniz'den kar manzaraları

6 Karadeniz'den kar manzaraları

Evini yaktı, içeride elindeki bıçakla polis ve itfaiyenin girmesine engel oldu

7 Evini yaktı, içeride elindeki bıçakla polis ve itfaiyenin girmesine engel oldu

Akhisar'da meydana gelen depremin şiddeti kameraya yansıdı

8 Akhisar'da meydana gelen depremin şiddeti kameraya yansıdı

OMÜ Olimpik Yüzme Havuzu'na ödül

9 OMÜ Olimpik Yüzme Havuzu'na ödül

MHP Gürsu İlçe Başkanı Beysir hayatını kaybetti

10 MHP Gürsu İlçe Başkanı Beysir hayatını kaybetti

hızWeb