Çalmadık kapı bırakmıyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Tüm milletvekili ve teşkilat mensubu arkadaşlarımız her fırsatta girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmıyor dedi\r\n

Çalmadık kapı bırakmıyoruz
\n AK Parti İlkadım İlçe teşkilatınca düzenlenen Ramazan Sohbetleri nin Liman Mahallesi programına  katılan Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, milletvekilleri ve teşkilat mensupları olarak sadece seçimdoen seçime değil her zaman vatandaşa gittiklerini ve çalınmadık kapı bırakmadıklarını söyledi
\n
\n  
\n
\n NAMAZ SONRASI KURU KAHVE
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Liman Mahallesi Yeni Camii de teravi namazı kıldı. Namaz sonrası İlkadım İlçe teşkilatı üyeleri, cemaate kuru kahve dağıttı.  Milletvekili Demir ve partililer, Ramazan Sohbetleri etkinliği kapsamında, bir kahvehaneye gidilerek vatandaşlarla bir araya geldi. İlkadım İlçe Başkanı Kurnaz, programı Gazi Belde teşkilatından bu yana düzenlediklerini belirterek, 10 yıldır geleneksel olarak her ramazanda teravi namazı ve vatandaşla buluşma etkinliğimizi sürdürüyoruz. Amacımız vatandaşlarla bir araya gelip, onların varsa sorun ve sıkıntılarını dinlemektir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AK PARTİ YLE SONA ERDİ
\n
\n MilletiN bir dönem siyasilere ulaşamadığını ve onları seçimden seçime gördüğünü, bunun da AK Parti iktidarıyla sona erdiğini savunan Milletvekili Demir, AK Parti ailesi olarak sadece seçim zamanı değil her zaman vatandaşlarımızla bir araya gelip onları dinliyoruz. Ramazan ayında da teşkilat mensubu arkadaşlar, teravi namazı ve sonrasında vatandaşlarla bir araya gelmeyi programlamışlar. Yıllardır sürdürülen bu programlarda her akşam farklı bir camide namaz kılınıp, farklı vatandaşlarla bir araya geliniyor. Milletimiz bir dönem siyasilere ulaşamazken, seçimden seçime onları görürken, AK Parti iktidarıyla bu sona erdi. Tüm milletvekili ve teşkilat mensubu arkadaşlarımız her fırsatta girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmıyor ifadelerini kullandı.
\n
\n AK Parti nin gücünü milletten aldığını ifade eden Milletvekili Demir, Hedef hizmet, hedef milletin çıkarıdır. Milletimiz de bunları biliyor ve her seçimde partimize gereken desteği veriyor. AK Parti millete hizmeti kendine şiar edinmiştir, etmeye de devam edecektir dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tunus'ta 700 bin memur greve gitti

1 Tunus'ta 700 bin memur greve gitti

Çaya düştüğü iddia edilen şahıs polis ekiplerini harekete geçirdi

2 Çaya düştüğü iddia edilen şahıs polis ekiplerini harekete geçirdi

Çanak Anten Tamiri İçin Çıktığı Çatıdan Düştü Hayatını Kaybetti

3 Çanak Anten Tamiri İçin Çıktığı Çatıdan Düştü Hayatını Kaybetti

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel esnafla buluştu

4 CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel esnafla buluştu

Amatör Denizci belgesi eğitim ve sınavları KUTO'da devam ediyor

5 Amatör Denizci belgesi eğitim ve sınavları KUTO'da devam ediyor

Ayvalık'ta seyir halindeki otomobil alevler arasında kaldı

6 Ayvalık'ta seyir halindeki otomobil alevler arasında kaldı

Manisa'da kaybolan 2 teknisyen 6 saat sonra bulundu

7 Manisa'da kaybolan 2 teknisyen 6 saat sonra bulundu