Çalmadık kapı bırakmıyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Tüm milletvekili ve teşkilat mensubu arkadaşlarımız her fırsatta girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmıyor dedi\r\n

Çalmadık kapı bırakmıyoruz
\n AK Parti İlkadım İlçe teşkilatınca düzenlenen Ramazan Sohbetleri nin Liman Mahallesi programına  katılan Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, milletvekilleri ve teşkilat mensupları olarak sadece seçimdoen seçime değil her zaman vatandaşa gittiklerini ve çalınmadık kapı bırakmadıklarını söyledi
\n
\n  
\n
\n NAMAZ SONRASI KURU KAHVE
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Liman Mahallesi Yeni Camii de teravi namazı kıldı. Namaz sonrası İlkadım İlçe teşkilatı üyeleri, cemaate kuru kahve dağıttı.  Milletvekili Demir ve partililer, Ramazan Sohbetleri etkinliği kapsamında, bir kahvehaneye gidilerek vatandaşlarla bir araya geldi. İlkadım İlçe Başkanı Kurnaz, programı Gazi Belde teşkilatından bu yana düzenlediklerini belirterek, 10 yıldır geleneksel olarak her ramazanda teravi namazı ve vatandaşla buluşma etkinliğimizi sürdürüyoruz. Amacımız vatandaşlarla bir araya gelip, onların varsa sorun ve sıkıntılarını dinlemektir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AK PARTİ YLE SONA ERDİ
\n
\n MilletiN bir dönem siyasilere ulaşamadığını ve onları seçimden seçime gördüğünü, bunun da AK Parti iktidarıyla sona erdiğini savunan Milletvekili Demir, AK Parti ailesi olarak sadece seçim zamanı değil her zaman vatandaşlarımızla bir araya gelip onları dinliyoruz. Ramazan ayında da teşkilat mensubu arkadaşlar, teravi namazı ve sonrasında vatandaşlarla bir araya gelmeyi programlamışlar. Yıllardır sürdürülen bu programlarda her akşam farklı bir camide namaz kılınıp, farklı vatandaşlarla bir araya geliniyor. Milletimiz bir dönem siyasilere ulaşamazken, seçimden seçime onları görürken, AK Parti iktidarıyla bu sona erdi. Tüm milletvekili ve teşkilat mensubu arkadaşlarımız her fırsatta girilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmıyor ifadelerini kullandı.
\n
\n AK Parti nin gücünü milletten aldığını ifade eden Milletvekili Demir, Hedef hizmet, hedef milletin çıkarıdır. Milletimiz de bunları biliyor ve her seçimde partimize gereken desteği veriyor. AK Parti millete hizmeti kendine şiar edinmiştir, etmeye de devam edecektir dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

1 Samsunlular dikkat! Yağışlı hava geri geliyor

Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

2 Samsunspor tribünleri dolmayınca, sakallarını kesti

Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

3 Samsun'da sağlık müdürünün babası ölü bulundu

Samsun'da 16 yıl sonra sağlığına kavuştu

4 Samsun'da 16 yıl sonra sağlığına kavuştu

Samsunspor'dan huzurevi sakinlerine jest

5 Samsunspor'dan huzurevi sakinlerine jest

Samsun'da ev yangını

6 Samsun'da ev yangını

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

7 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Ocak Pazartesi il il fındık fiyatları

Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

8 Samsun'daki cinayetin zanlısıyla ilgili şok iddia

Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

9 Samsunspor'a şampiyonluk yakışır

Samsun dahil 12 ilde FETÖ baskını: 14 kişi yakaladı

10 Samsun dahil 12 ilde FETÖ baskını: 14 kişi yakaladı

hızWeb