Tok, STK larla buluştu

Samsun’daki dernek başkanları, oda ve esnaf temsilcilerini düzenlediği iftar yemeğinde ağırlayan eski İlkadım Belediye Başkanı ve TBMM Müşaviri Erdoğan Tok, “Samsun’un STK birlikteliğine ve gücüne ihtiyacı var” dedi

Tok, STK larla buluştu
\n Hançerli Mahallesi Yalı Cami önünde kurulan iftar sofrasında Samsun’daki derneklerin yöneticilerini ağırlayan eski İlkadım Belediye Başkanı ve TBMM Müşaviri Erdoğan Tok, kentin birlikteliği için her kesimin kucaklaşması gerektiğini söyledi.
\n
\n  
\n
\n Samsun’da fikir birlikteliği yapılması halinde değişimin ve gelişimin daha hızlı hale geleceğini kaydeden Erdoğan Tok, birlik ve beraberliğin kente kazanımlar getireceğini ifade ederek, “Sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarıyla seviyeli ve çok güzel bir ortam oluşturduk. Çeşitli vesilelerle sivil toplum örgütleri, meslek odaları gibi toplum yararı gözeten kuruluşlarla her fırsatta bir araya gelerek fikir telakkisi yapıyoruz. “Hani bir söz var ya gönül ne çay ister ne kahve gönül bir dost ister kahve bahane.” Dolayısıyla yemek bahane önemli olan hakikaten böyle oda başkanlarımızla bizlerin bir araya geldiği ortamın sağlanmasıdır. Bu açıdan bu birlikteliğimizi önemli olarak değerlendiriyorum. Biz bu buluşmalarımızı ortak akla, düşünceye, fikre önem verdiğimiz için yapıyoruz. Bu birlikteliğin bu güzel ortamların sağlanması sonucunda kim kazanıyor. Şehir kazanıyor. Bizim ortaklığımız gönül birlikteliğimiz  şehrimiz için. Şehrimizin faydasına olan her türlü yerde bütün kimliklerimizi bir tarafa bırakıp ortak derdimiz Samsun için bu birlikteliğin olması hakikaten imrenilecek bir şey” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ODA BAŞKANLARI TAM KADRO
\n
\n İftar yemeğine yoğun bir katılım olurken Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaleti Başkanı Eyüp Güler, Samsun 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Ayakkabıcılar Odası Başkanı Adnan Konaş, Samsun Pazarcılar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı, Samsun Hazır Elbiseciler Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akbaş, Elektrik-Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Nihat Kahvecioğlu, Lokantacılar Odası Başkanı İsmail Balcı, Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral, Kuyumcular Odası Başkanı Tevfik Sönmez, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Yiğit, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Uğur Tüfekçi, Samsun Anahtarcılar ve Hırdavatçılar Odası Başkanı İsmail Mutlu, Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, Terziler Odası Başkanı Turgay Karadeniz, Kuyumcular Odası Başkanı Tevfik Sönmez, Samsun Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zabit Pilan ve Samsun Yabancılar Pazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Olcay İnanç hazır bulundu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Erhan Usta için ayağa kalktılar

1 Erhan Usta için ayağa kalktılar

Samsun'da kadın sürücü fren yerine gaza bastı: 1 yaralı

2 Samsun'da kadın sürücü fren yerine gaza bastı: 1 yaralı

Aday adaylığını çekti! Atakum o partinin

3 Aday adaylığını çekti! Atakum o partinin

Samsun'da polise pompalı tüfekli saldırı

4 Samsun'da polise pompalı tüfekli saldırı

Samsun'da patron çıldırdı! Duş almayan çalışanına...

5 Samsun'da patron çıldırdı! Duş almayan çalışanına...

18 Ocak Cuma Samsun hava durumu! Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

6 18 Ocak Cuma Samsun hava durumu! Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

Nükleer santral ile ilgili çarpıcı iddia! Santral gizleniyor

7 Nükleer santral ile ilgili çarpıcı iddia! Santral gizleniyor

Samsunspor'da yolculuk günü

8 Samsunspor'da yolculuk günü

Samsunspor'da 4 kadro dışı

9 Samsunspor'da 4 kadro dışı

Kara'dan, Aydın'a ziyaret

10 Kara'dan, Aydın'a ziyaret