BU HAFTA İKİ İMZA VAR

\r\nCanik Belediyespor Başantrenörü Ekin Baş, isim vermeden bu hafta içi iki oyuncuyla resmen anlaşacaklarını ifade etti. Ekin Baş, Sezonu açmamıza 1 ay gibi bir zaman kaldı. Kadromuzu da yavaş yavaş şekillendirmek istiyoruz dedi

BU HAFTA İKİ İMZA VAR
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n İSİM VERMEDİ
\n
\n Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi nde mücadele eden Canik Belediyespor da Başantrenör Ekin Baş, transfer müjdesi verdi. Ekin Baş, oyuncularla ilgili isim vermezken, bu hafta içi iki sporcuyu renklerine bağlayacaklarını belirtti. Ekin Baş, Sezonu açmamıza daha uzun bir süre var. Yaklaşık 1 ay sonra çalışmalara başlayacağız. Ancak kadromuzu da yavaş yavaş şekillendirmek istiyoruz. Amerikalı Natasya Lacy, Macar Dora Horti, Münevver Başak ve Dilara Tongar la anlaşmıştık. Bu hafta içi de 2 oyuncuya daha resmi sözleşme imzalatacağız. Şu anda isim vermek istemiyorum diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n EKİN BAŞ TAN ÖNEMLİ İMZA
\n
\n Ekin Baş kendi geleceği için de önemli bir imza attığını belirterek şöyle devam etti: Tüm Avrupa ve Amerika haklarım 3 yıl süreyle İtalyan menajerlik şirketi İnterperformance oldu. Bu benim adıma önemli bir karardı. Şunu da söyleyeyim bu Canik Belediyespor dan ayrılıyorum anlamına gelmiyor. Bu şirket bana Amerika ve Avrupa da bir kulüp bulur, bende Türkiye de takım çalıştırmazsam, ancak yurt dışına gidebilirim. Anlaşmamız böyle. Birde benden istedikleri var, örneği Sırpça öğrenmem gibi.  Hedefim Avrupa da bir takımda çalışmak. Bunun için de şimdiden temelleri sağlam atıyorum .
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti Akçadağ'da toplu istifa

1 AK Parti Akçadağ'da toplu istifa

Van'da 41 kilo eroin ile 10 bin euro ele geçirildi

2 Van'da 41 kilo eroin ile 10 bin euro ele geçirildi

Binlerce İzmirliyi ayaklandıran gaz kokusu

3 Binlerce İzmirliyi ayaklandıran gaz kokusu

Ordu'da akaryakıt yüklü tanker ile otomobil çapıştı: 1 ölü

4 Ordu'da akaryakıt yüklü tanker ile otomobil çapıştı: 1 ölü

Ankara'da oto tamir dükkanında yangını

5 Ankara'da oto tamir dükkanında yangını

Başkent'te kumar operasyonu

6 Başkent'te kumar operasyonu

Polisten kaçarken kaza yaptı

7 Polisten kaçarken kaza yaptı