YAVUZSELİM DE BÜYÜK COŞKU

Yavuzselim Mahallesi Osman Genç Halı Saha Futbol Turnuvası birbirinden çekişmeli maçlarla devam ediyor. Şölen havasındaki turnuvada dün oynanan maçları Canik Belediye Başkanı Osman Genç de takip etti\r\n

YAVUZSELİM DE BÜYÜK COŞKU
\n FESTİVAL HAVASINDA
\n
\n Bu sene ilk kez düzenlenen Yavuzselim Mahallesi Osman Genç Halı Saha Turnuvası birbirinden çekişmeli müsabakalar ile devam ediyor. Büyük coşkunun olduğu turnuva adeta festival havasında geçerken, rekabetin zirvede olduğu maçlarda takımlar üç puanı hanesine yazdırmak için birbirleriyle kıyasıya mücadele sergiliyor. Canik Belediye Başkanı Osman Genç in ziyaret ederek yakından ilgilendiği turnuvada, takımlar davul ve klarnet eşliğinde coşkulu bir karşılama gerçekleştirdi. Bu coşkulu kutlamaya bazı futbol severlerde meşaleler yakarak renk kattı.
\n
\n  
\n
\n ÇEKİŞMELİ MAÇLAR
\n
\n Büyük çekişmenin yaşandığı maçlardan önce takımlar Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile fotoğraf çektirdi. Ardından Başkan Genç in, Megastar ile Sofiler maçını başlatmasıyla nefes nefese bir mücadele oynandı. Her iki takımında atak bir futbol sergilediği karşılaşmanın ilk yarısı 3-3 berabere tamamlandı. İkinci devrede de takımlar goller bulsa da, maç 5-5 lik skorla sonuçlandı. Günün son maçında ise Pis Yedili ile Çalgıcılar karşı karşıya geldi. Pis Yedili, rahat bir oyun sergilediği mücadeleden 3-0 lık skorla galip ayrıldı.
\n
\n  
\n
\n DAVULLU KLARNETLİ KARŞILAMA...
\n
\n Turnuvada maçları izleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç e futbol severler tarafından davul ve klarnet eşliğinde karşılama yapıldı. Karşılamada, bazı futbol severlerin meşale yakması ise geceye renk kattı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Muğla'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

1 Muğla'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

Kuzey İrlanda'da bomba yüklü araç patladı

2 Kuzey İrlanda'da bomba yüklü araç patladı

Tosya'da 10 kişinin yaşadığı evde yangın

3 Tosya'da 10 kişinin yaşadığı evde yangın