Samsunspor un adı yetti

Kırmızı-Beyazlı ekibin yeni transferi Ahmet Burak Solakel, kariyeri boyunca ilk kez Samsunspor dan teklif aldığını ve hiç düşünmeden kabul ettiğini belirterek, Samsunspor çok büyük bir camia. Bu nedenle teklifi kabul etmem için Samsunspor un adı yetti d

Samsunspor un adı yetti
\n SAMİMİ AÇIKLAMALAR
\n
\n Samsunspor un yeni transferlerinden Ahmet Burak Solakel, Bolu kampında Haber Gazetesi Spor Muhabiri Muhammet Çavuşoğlu na açıklamalarda bulundu. Tecrübeli sol bek, transfer süreci, yeni sezon hazırlıkları ve bu sezonki hedeflerle ilgili HABER’e özel değerlendirmeler yaptı.
\n
\n  
\n
\n KEŞKE DAHA ÖNCE GELSEYDİM
\n
\n İlk olarak transfer sürecine değinen Ahmet Burak Solakel, Kariyerim boyunca daha önce Samsunspor dan hiç transfer teklifi almadım. Samsunspor dan ilk kez bu sezon bana transfer teklifi geldi. Ben de bu teklif karşısında çok mutlu oldum. Teklifi hiç düşünmeden kabul ettim. Çünkü Samsunspor un çok büyük bir camia olduğunu biliyordum. Açıkçası teklifi hemen kabul etmem için Samsunspor un adı yetti. Çok doğru bir karar verdiğimi şimdi çok daha iyi anlıyorum. Keşke daha önce Samsunspor a gelseydim diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n SAMSUNSPOR ÇEKİNİLEN BİR TAKIM 
\n
\n Hedefi olan bir takıma geldiğini vurgulayan tecrübeli futbolcu şunları söyledi: Samsunspor her zaman hedefi olan bir takım. Uzun yıllar liglerde başarıyla mücadele etmiş bir kulüp. Zaman zaman talihsizlikler yaşadı. Ancak bu sezon hedef Süper Lig. Bunu gerçekleştirmek adına ben ve tüm arkadaşlarım çaba harcayacağız. Samsunspor ligde her zaman çekinilen bir ekip oldu. Açıkçası başka takımlarda oynarken ben de Samsunspor ile oynayacağımız için çekiniyordum. 
\n
\n  
\n
\n ARKADAŞLIK SÜPER 
\n
\n Yeni sezon hazırlıkları çok iyi gidiyor. Hem kendi adıma hem de takımımız için bunu çok net bir şekilde söyleyebiliyorum. Mükemmel bir ortam ve takım içerisinde. Hiç uyum sorunu yaşamadım. Hem hocalarım hem de arkadaşlarım bana yardımcı oldu. Takımdaki arkadaşlık, yardımlaşma üst seviyede. Biz de antrenmanlarda hocamızın söylediklerini başarıyla uygulamaya çalışıyoruz. Hocalarımızın bize yaklaşımı beni daha çok hırslandırıyor. İnşallah bu güzel durum sezon içerisinde de devam eder ve başarı gelir.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan İsmail Uyanık Samsun'a dönmek istedi

1 Başkan İsmail Uyanık Samsun'a dönmek istedi

Tepkiler çığ gibi

2 Tepkiler çığ gibi

Samsunspor'da zorunlu revizyon

3 Samsunspor'da zorunlu revizyon

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: 'Düğüm çözülüyor'

4 İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: 'Düğüm çözülüyor'

Hedefteki isim Taner Taşkın

5 Hedefteki isim Taner Taşkın

Samsun'da sigaraya ceza yağdı

6 Samsun'da sigaraya ceza yağdı

Samsun'daki 1200 yıllık dev çınar vatandaşların uğrak yeri olacak

7 Samsun'daki 1200 yıllık dev çınar vatandaşların uğrak yeri olacak

Taşçı'dan teşekkür mesajı

8 Taşçı'dan teşekkür mesajı

22 Ocak Salı Samsun hava durumu! Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

9 22 Ocak Salı Samsun hava durumu! Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

Dışarıda kaldılar

10 Dışarıda kaldılar