Samsunspor un adı yetti

Kırmızı-Beyazlı ekibin yeni transferi Ahmet Burak Solakel, kariyeri boyunca ilk kez Samsunspor dan teklif aldığını ve hiç düşünmeden kabul ettiğini belirterek, Samsunspor çok büyük bir camia. Bu nedenle teklifi kabul etmem için Samsunspor un adı yetti d

Samsunspor un adı yetti
\n SAMİMİ AÇIKLAMALAR
\n
\n Samsunspor un yeni transferlerinden Ahmet Burak Solakel, Bolu kampında Haber Gazetesi Spor Muhabiri Muhammet Çavuşoğlu na açıklamalarda bulundu. Tecrübeli sol bek, transfer süreci, yeni sezon hazırlıkları ve bu sezonki hedeflerle ilgili HABER’e özel değerlendirmeler yaptı.
\n
\n  
\n
\n KEŞKE DAHA ÖNCE GELSEYDİM
\n
\n İlk olarak transfer sürecine değinen Ahmet Burak Solakel, Kariyerim boyunca daha önce Samsunspor dan hiç transfer teklifi almadım. Samsunspor dan ilk kez bu sezon bana transfer teklifi geldi. Ben de bu teklif karşısında çok mutlu oldum. Teklifi hiç düşünmeden kabul ettim. Çünkü Samsunspor un çok büyük bir camia olduğunu biliyordum. Açıkçası teklifi hemen kabul etmem için Samsunspor un adı yetti. Çok doğru bir karar verdiğimi şimdi çok daha iyi anlıyorum. Keşke daha önce Samsunspor a gelseydim diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n SAMSUNSPOR ÇEKİNİLEN BİR TAKIM 
\n
\n Hedefi olan bir takıma geldiğini vurgulayan tecrübeli futbolcu şunları söyledi: Samsunspor her zaman hedefi olan bir takım. Uzun yıllar liglerde başarıyla mücadele etmiş bir kulüp. Zaman zaman talihsizlikler yaşadı. Ancak bu sezon hedef Süper Lig. Bunu gerçekleştirmek adına ben ve tüm arkadaşlarım çaba harcayacağız. Samsunspor ligde her zaman çekinilen bir ekip oldu. Açıkçası başka takımlarda oynarken ben de Samsunspor ile oynayacağımız için çekiniyordum. 
\n
\n  
\n
\n ARKADAŞLIK SÜPER 
\n
\n Yeni sezon hazırlıkları çok iyi gidiyor. Hem kendi adıma hem de takımımız için bunu çok net bir şekilde söyleyebiliyorum. Mükemmel bir ortam ve takım içerisinde. Hiç uyum sorunu yaşamadım. Hem hocalarım hem de arkadaşlarım bana yardımcı oldu. Takımdaki arkadaşlık, yardımlaşma üst seviyede. Biz de antrenmanlarda hocamızın söylediklerini başarıyla uygulamaya çalışıyoruz. Hocalarımızın bize yaklaşımı beni daha çok hırslandırıyor. İnşallah bu güzel durum sezon içerisinde de devam eder ve başarı gelir.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kız kaçırma kovalamacasında kaza yapan uzman çavuş, linç girişiminden havaya ate

1 Kız kaçırma kovalamacasında kaza yapan uzman çavuş, linç girişiminden havaya ate

Buzlanma kazaları beraberinde getirdi

2 Buzlanma kazaları beraberinde getirdi

Yaya halinde 8 kaçak göçmen yakalandı

3 Yaya halinde 8 kaçak göçmen yakalandı

Malatya'da trafik kazası: 2 yaralı

4 Malatya'da trafik kazası: 2 yaralı

Kütahya'da zincirleme trafik kazası: 4 yaralı

5 Kütahya'da zincirleme trafik kazası: 4 yaralı

Fatih'te park görevlisi önce darp edildi, sonra silahla yaralandı

6 Fatih'te park görevlisi önce darp edildi, sonra silahla yaralandı

Adana'da orman yangını kontrol altına alındı

7 Adana'da orman yangını kontrol altına alındı

Van'da trafik kazası; 1 yaralı

8 Van'da trafik kazası; 1 yaralı

Yaya halinde 8 kaçak göçmen yakalandı

9 Yaya halinde 8 kaçak göçmen yakalandı

Nazilli'de çıkan yangında küle dönen evde bir kişi yanarak can verdi

10 Nazilli'de çıkan yangında küle dönen evde bir kişi yanarak can verdi

hızWeb