Bektaş, iftarda eleştirdi

Eski Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, Bizim dönemimizde Atakum, kabuğunu kırarak dışarıya çıkan ve sağlıklı büyüyen bir 5 yıl yaşamıştır. Ancak bu dönemde Atakum kabuğuna hapsedilmeye çalışılmıştır dedi\r\n

Bektaş, iftarda eleştirdi
\n Eski Atakum Belediye Başkanı ve AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Adem Bektaş, başkanlık döneminde belediye meclisinde bulunan AK Partili meclis üyeleri ve halen görevde bulunan bazı meclis üyelerine Gülhan Restorant da iftar yemeği verdi. Yemeğe, AK Parti li Atakum Belediyesi meclis üyeleri Adil Keleş, Sezai Erbil, Hüseyin Yıldırım ve Süleyman Şahinbaş, geçmiş dönem AK Parti li Atakum Belediye meclis üyeleri Nevin Erdem, Mehmet Akif Can, Taner Yılmaz, İsmail Karakuş, Muzaffer Kurnaz, Murat Kapancı ve bağımsız meclis üyesi Cemal Gülhan katıldı.
\n
\n  
\n
\n ATAKUM KABUĞUNU
\n
\n BİZİMLE KIRDI
\n
\n Eski Atakum Belediye Başkanı Bektaş, yerel seçimlerde aday olabilmek için yeniden AK Parti den aday adayı olduğunu ifade ederek, 4 buçuk yıllık zaman içerisinde seçimi kaybettiğimiz günden bu yana Atakum lularla her zaman iç içe olduk. Atakum bu süre zarfında çok şeyler kaybetti. Sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda çok daha fazla yol katedilmesi gerekiyor. Bizim dönemimizde Atakum, kabuğunu kırarak dışarıya çıkan ve sağlıklı büyüyen bir 5 yıl yaşamıştır. Ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda bir canlılık yaşanmıştır. Ancak bu dönemde Atakum kabuğuna hapsedilmeye çalışılmıştır. Düzenlediğimiz iftar yemeği ile de kendi dönemimdeki ve şuan ki meclis üyeleri ile seçim sürecini değerlendirmek amacıyla istişarelerde bulunduk. Atakum un sağlıklı büyümesi adına tüm bilgi, deneyim ve projelere sahibiz. Atakum şu anda tek yönlü, sadece müteahitlerin katkılarıyla ve gıdasıyla büyümeye çalışan bir kent haline gelmiştir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

1 Samsun Adliyesi karıştı! Tekme, tokat birbirlerine girdiler

Samsunspor'da hoca için kritik gün

2 Samsunspor'da hoca için kritik gün

23 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Meteorolojiden fırtına uyarısı

3 23 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Meteorolojiden fırtına uyarısı

Moralsiz Taner Taşkın idmanda

4 Moralsiz Taner Taşkın idmanda

Birlikte izlediler

5 Birlikte izlediler

Yenilikler bitmiyor

6 Yenilikler bitmiyor

Enes'e milli davet

7 Enes'e milli davet

Öfkeli baba öz kızını dört yerinden bıçakladı

8 Öfkeli baba öz kızını dört yerinden bıçakladı

Tahmin yapmıyorum artık

9 Tahmin yapmıyorum artık

Yücel Uyar: 'Kredimizi erken tükettik'

10 Yücel Uyar: 'Kredimizi erken tükettik'