Samsun eşit gelişmeli

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bir ilçenin büyümesiyle şehrin geliştiğinden söz edemeyiz. Şehrin her noktasına hizmet eşit olarak gitmeli dedi\r\n

 Samsun eşit gelişmeli
\n Canik Belediyesi tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda verilen iftar yemeğine Tekkeköylü vatandaşlar konuk oldu. Başkan Genç, iftarı birlikte açtığı Tekkököylü vatandaşları daha sonra makamında ağırladı. Misafirleriyle sohbet eden Başkan Genç, 9,5 yıldır halkın içinde olduklarını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n AYRI DÜŞÜNEMEYİZ 
\n
\n Canik te Ramazan akşamlarında vatandaşları buluşturduklarını belirten Başkan Genç, Tekkeköy den gelmeniz bizleri mutlu etti. Şehrimiz 17 ilçesiyle bir bütündür. Hiç bir ilçemizi ayrı düşünemeyiz. Canik gelişiyorsa Tekkeköy de, Kavak da, Vezirköprü de gelişmeli. Yoksa sadece bir ilçenin büyümesiyle şehrin geliştiğinden söz edemeyiz. Şehrin her noktasına hizmet eşit olarak gitmeli ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n TEK İLÇEYLE GELİŞME OLMAZ
\n
\n Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda vatandaşla buluşmalarının Ramazan ı daha anlamlı kıldığını ifade eden Başkan Osman Genç, İnsanlarımız burada Ramazan ın heyecanını yaşarken, biz de onlarla kucaklaşıyoruz, insanlarımız bize varsa bir sıkıntıları, istekleri bize iletiyorlar. Bu bakımdan halkımızın içinde olmayı önemsiyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Muğla'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

1 Muğla'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

Kuzey İrlanda'da bomba yüklü araç patladı

2 Kuzey İrlanda'da bomba yüklü araç patladı

Tosya'da 10 kişinin yaşadığı evde yangın

3 Tosya'da 10 kişinin yaşadığı evde yangın