Gençleri geleceğe hazırlamalıyız

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, gençlerin geleceğe daha iyi hazırlanması gerektiğini belirterek, Onları, geleneğini bilen ve ileride ülkeyi yönetecek kişiler olarak yetiştirmeliyiz dedi\r\n

 Gençleri geleceğe hazırlamalıyız
\n İrfaniye Öğrenci Yurdu nca verilen iftar yemeğine katılan AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, gençlerin iyi yetiştirilmesi gerektiğine dikkati çekti. Demir, geleneğini, medeniyet değerlerini bilen gençlerin, yarın bu ülkeyi daha iyi yöneteceğini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, AK Parti İlkadım İlçe yöneticileri Adnan Kaçmaz ve Yılmaz Aytaç ile birlikte Reşadiye Mahallesi nde hizmet veren İrfaniye Öğrenci Yurdu ndaki iftar programına katıldı. Yurt Müdürü Osman Aktürk ten bilgiler alan Demir, öğrencilere yönelik bu tür kurumların önemli olduğunu söyledi. 
\n
\n  
\n
\n GELECEĞE YÜRÜYÜŞ
\n
\n Gençlerin geleneğini ve medeniyet değerlerini bilen nesiller olarak yetiştirilmesi gerektiğine dikkati çeken Milletvekili Demir, Onların geleceğe daha iyi hazırlanması için elimizden geleni yapmalıyız. Geçmişini, geleneğini, medeniyet değerlerini bilen nesiller yetiştirmeliyiz. Çünkü onlar, yarın bu ülkenin yasama ve yürütme ve yargısında çeşitli yerlerde görev alacaklar. Gelenekten geleceğe yürüyüşü hep birlikte başarmamız lazım. dedi. 
\n
\n  
\n
\n TAVİZ VERMEYİZ
\n
\n Çözüm süreciyle ilgili de bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Demir, Türkiye nin geleceğinin bu çözümde olduğunu ifade etti. Artık gerilimin değil, sükunetin istendiğine dikkati çeken Demir, Türkiye’nin her anlamda büyümesi için çözüm sürecinin mutlaka başarıya ulaşması gerektiğine gönülden inanıyoruz. Taviz vermeyiz, ilkelerimizden vazgeçmeyiz. Yasaların dışına çıkmayız, milletin değerlerini, şehitlerin aziz hatırasını çiğnemeyiz ve çiğnetmeyiz diye konuştu. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan İsmail Uyanık Samsun'a dönmek istedi

1 Başkan İsmail Uyanık Samsun'a dönmek istedi

Tepkiler çığ gibi

2 Tepkiler çığ gibi

Samsunspor'da zorunlu revizyon

3 Samsunspor'da zorunlu revizyon

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: 'Düğüm çözülüyor'

4 İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: 'Düğüm çözülüyor'

Samsun'da sigaraya ceza yağdı

5 Samsun'da sigaraya ceza yağdı

Hedefteki isim Taner Taşkın

6 Hedefteki isim Taner Taşkın

Samsun'daki 1200 yıllık dev çınar vatandaşların uğrak yeri olacak

7 Samsun'daki 1200 yıllık dev çınar vatandaşların uğrak yeri olacak

22 Ocak Salı Samsun hava durumu! Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

8 22 Ocak Salı Samsun hava durumu! Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

Dışarıda kaldılar

9 Dışarıda kaldılar

İYİ Parti Salıpazarı adayı belli oldu

10 İYİ Parti Salıpazarı adayı belli oldu