Yağmur geliyor

Samsun’u hafta sonunda yağışlı günlerin beklediğini söyleyen Meteoroloji Bölge Müdürü Murat Asar, kentin doğusunda kalan ilçelerle ilgili su baskını uyarısında bulundu\r\n

Yağmur geliyor
\n Meteoroloji Bölge Müdürü Murat Asar, hava sıcaklıklarının hafta sonunda 6-7 derece birden  düşeceğini belirterek, Cumartesi ve Pazar günü şehrin doğusunda kalan ilçelerde yağışların olacağını belirtti. 
\n
\n  
\n
\n Yağışların Çarşamba, Terme, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde etkisini göstereceğini ifade eden Bölge Müdürü Asar, trafikte zaman zaman aksamaların yaşanabileceğini söyleri. Asar, “Cumartesi ve Pazar günü şehrin doğu ilçelerinde etkin olacak yağışlar küçük çaplı su baskınlarına ve trafikte sıkıntılara neden olacaktır. Bu anlamda dikkatli olmak gerekiyor. Şehir merkezinde ciddi bir yağış beklenmiyor” dedi.
\n
\n  
\n
\n Hafta sonunda piknik ve deniz planları yapanların bu planlarını yeniden gözden geçirmeleri gerektiğini belirten Meteoroloji Bölge Müdürü Murat Asar, önümüzdeki haftadan itibaren hava sıcaklıklarının normale döneceğini ifade etti. 
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

1 Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

hızWeb