Voleybol onlardan sorulur

Gençlik Hizmetleri Voleybol Yaz Spor Okulu ve Gazi Lisesi Voleybol Takımı antrenörler Suat Koçer ve Hasan Likoğlu nezaretinde yoğun bir antrenman temposundan geçiyor. Antrenör Suat Koçer, Ramazan ayından sonra antrenmanlarımızı ağırlık çalışmalarıyla bir

Voleybol onlardan sorulur
\n SEZONA BOMBA GİBİ DÜŞECEKLER
\n
\n Gençlik Hizmetleri Voleybol Yaz Spor Okulu ve Gazi Lisesi Voleybol Takımı antrenmanlarını Atatürk Spor Salonu nda aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Antrenörler Suat Koçer ve Hasan Likoğlu eşliğinde haftanın 4 günü, 22 sporcusuyla birlikte sıkı ve disiplinli bir şekilde yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren ekip, yeni sozana bomba gibi düşmek istiyor. Sporcuların anternmanlarda sergiledikleri performans ise antrenörleri memnun ediyor.
\n
\n  
\n
\n EN İYİ EĞİTİMLERİ VERİYORUZ
\n
\n Sporcuların gözle görülür bir şekilde ilerleme kaydettiklerini ifade eden antrenör Suat Koçer, Yaz okulumuzda birbirinden yetenekli sporcularımız var. Antrenmanlarda öğrettiklerimizi gayet iyi öğreniyorlar ve öğrendiklerinin üzerine ekleyerek kendilerini geliştiriyorlar. Bizim amacımız burada sporcularımıza en iyi eğitimleri vererek onlara iyi bir gelecek hazırlamak. Kendileride gayret eder ve yeteneklerinin üstüne giderlerse ileride iyiyerlere gelebilirler diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YAKINDAN İLGİLENİYOR...
\n
\n Antrenör Suat Koçer ve Hasan Likoğlu, antrenmanlarda sporcuları ile yakından ilgilenerek onların gelişimleri için ellerinden geleni yapıyor.
\n
\n  
\n
\n ANTRENÖRLER MEMNUN...
\n
\n Sporcuların antrenmanlarda sergiledikleri performans antrenörler Suat Koçer ve Hasan Likoğlu nu memnun ediyor.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

1 Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

hızWeb