BAFRASPOR SAHAYA İNDİ

Yeni sezonda 3. Lig 3. Grup ta birbirinden zorlu rakipleri ile şampiyonluk mücadelesi verecek olan 1930 Bafraspor, sezon hazırlıklarına başladı.Tecrübeli teknik adam Levent Numanoğlu nezaretinde yapılan idmanda futbolcuların hırsı gözlerden kaçmadı\r\n

BAFRASPOR SAHAYA İNDİ
\n TEK İDMAN YAPTILAR  
\n
\n Sezona iddialı bir şekilde hazırlanan 1930 Bafraspor, bir yandan transfer çalışmalarını bir yandanda yeni sezon hazırlıklarını Teknik Direktör Levent Numanoğlu nezaretinde sürdürüyor. Futbolcularla ilk idmanını gerçekleştiren Levent Numanoğlu, bu sezon önemli başarılara imza atacaklarını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n BAŞARI SÖZÜ  
\n
\n 1930 Bafraspor Tesisleri nde yapılan antremanda sporcularla yakından ilgilenen Teknik Direktör Levent Numanoğlu, Yeni bir lig yeni bir sezon. İnşallah Bafraspor için bu sene güzel bir yıl olur. Biz göreve gelirken hedeflerimizi hep başarı üstüne kurguladık. Bir yandan transferlerimiz devam ederken diğer yandan eksikliklerimizi görmek adına idmanlarımıza başladık. Aramıza yeni katılan sporcuları da görme fırsatı buluyoruz. Bizlerin yanında olan 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çamaş a da teşekkür ediyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÜMİT CEYLAN 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kuzey İrlanda'da bomba yüklü araç patladı

1 Kuzey İrlanda'da bomba yüklü araç patladı

Muğla'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

2 Muğla'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

Tosya'da 10 kişinin yaşadığı evde yangın

3 Tosya'da 10 kişinin yaşadığı evde yangın

Başkent'te 2 ayrı kaza: 1 yaralı

4 Başkent'te 2 ayrı kaza: 1 yaralı

Şirinevler'de bir kafede çıkan kavgada silahlar konuştu: 1 yaralı

5 Şirinevler'de bir kafede çıkan kavgada silahlar konuştu: 1 yaralı