ÇENÇ OTO ÇETESİNE 4 HAPİS

Samsun da çaldıkları 6 otomobilin motor ve şase numaralarını değiştirerek sattıkları iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişiden 4 ü, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı\r\n

ÇENÇ OTO ÇETESİNE 4 HAPİS
\n Samsun Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Masası ekipleri, çalıntı oto olayına karıştıkları iddia edilen 42 yaşındaki Süleyman L., 33 yaşındaki Mert G., 26 yaşındaki Emrah A., 24 yaşındaki Orhan A. ve 24 yaşındaki F.M. yi  takibe aldı. Teknik ve fiziki takibi tamamlayan polis iki gün önce operasyonun düğmesine bastı ve şüphelileri gözaltına aldı. 
\n
\n  
\n
\n ÇALIP, SAMSUN A GETİRDİLER
\n
\n Yapılan araştırmada çete elemanlarının, kaza yapmış son model lüks otomobilleri çok ucuz fiyata satın aldıkları, daha sonra İstanbul a giderek bu otomobillerle aynı model ve renkte olan otomobilleri park halindeyken çalıp Samsun a getirdikleri öne sürüldü. Satın aldıkları kaza yapmış otomobillerin motor ve şase numaralarını çaldıkları otomobillere taktıran çetenin, bu otomobilleri Ankara da 2, Samsun da da 4 kişiye sattıkları tespit edildi. Araçlar bulunarak otoparka çekilip incelemeye alındı.
\n
\n  
\n
\n 4 ŞÜPHELİ CEZAEVİNDE 
\n
\n Polisteki ifadelerinde suçlamaları kabul etmeyen 5 şüpheli dün adliyeye sevk edildi.  Şüphelilerden F.M. savcılık ifadesinin ardından serbest bırakılırken, diğer 4 kişi çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb