Toplu sözleşme umudu

Bayındır Memur-Sen Samsun İl Temsilciliği, Genel Başkan Abdülhadi Karasapan ın da katılımıyla iftar yemeği düzenledi. Karasapan, 1 Ağustos taki toplu sözleşme masasından, taleplerimizden kazanç elde ederek ayrılacağımızı umuyoruz dedi\r\n

Toplu sözleşme umudu
\n Bayındır İnşaat, Yol, Yapı, Tapu ve Kadastro Çalışanları Birliği Sendikası (Bayındır Memur-Sen) Samsun İl Temsilciliği, Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri nde iftar yemeği düzenledi. Yemeğe, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Abdülhadi Karasapan, Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürü Hasan Özalban, Karayolları 7. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu, İlbank Samsun Bölge Müdürü Şaban Aydın, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Sedat Kurnaz, Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, Büro Memur-Sen Şube Başkanı Mustafa Karabiber, Bayındır Memur-Sen Genel Merkez Teşkilatlandırma Sekreteri Sefer Sürem, kurumların şube müdürleri, sendika üyeleri ve aileleri katıldı.
\n
\n  
\n
\n KAZANÇSAĞLAYACAĞIZ
\n
\n Genel Başkan Abdülhadi Karasapan, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, toplu sözleşme masasından talepleri doğrultusunda olumlu sonuç alacaklarını söyledi. Karasapan, Memur-Sen Konfederasyonumuzun 11 iş kolundan 10 u yetkili sendika olmuştur. Toplu sözleşme için taleplerimizi hükümete sunduk. Tüm memurlarımız için ücret, aile yardımı, grev hakkını elde etmek için çabalayacağız. Toplu sözleşme masasında ayrıca her 6 ay için yüzde 6 talebimiz var. Yönetmeliklerde eş durumu ve yer değiştirme noktasında değişiklikleri hükümete sunacağız. 4/C li arkadaşlarımızın da kadro almaları amacıyla çalışmalarımızı yapacağız. Kamudaki bu sınıflandırmayı ortadan kaldırmak için uğraş veriyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n Ersin DEMİR
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

1 Adıyaman Cezaevi'ndeki depremzede mahkumlar İslahiye'de

hızWeb