Boksörlerden Özyurt a ziyaret

Macaristan da düzenlenen Avrupa Birliği Kupası nda genç bayanlar üçüncüsü Neriman Istık, Mersin de yapılan Akdeniz Oyunları büyük erkekler kategorisinde ikinci olan Bünyamin Aydın ve Boks İl Temsilcisi Ahmet Azgar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güv

Boksörlerden Özyurt a ziyaret
\n Macaristan da düzenlenen Avrupa Birligi Boks Kupası nda genç bayanlar kategorisinde 51 kg da üçüncü olan Neriman Istık ile Mersin de yapılan Akdeniz Oyunları nda büyük erkekler kategorisinde 60 kg da ikinci olan Bünyamin Aydın ve Boks İl Temsilcisi Ahmet Azgar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt u ziyaret etti. Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Özyurt, Sizler Avrupa da ve Akdeniz Oyunları nda Samsunumuzu en iyi şekilde temsil ederek bu başarıyı elde ettiniz. Bizleri gururlandırdınız ve sevindirdiniz. Disiplinli ve inançlı çalışmanın meyvelerini bu şekilde topladınız. Geçmişinizde de başarılarınız var ve inanıyorum ki gelecekte de yeni başarılara imza atacaksınız. Sizleri tebrik ediyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n HEDİYE VERİLDİ...
\n
\n Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, kendisini ziyaret eden Neriman Istık ve Bünyamin Aydın a hediyeler verdi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb