Kamyon direğe çarptı, vatandaş yandı

Samsun un Canik İlçesi nde belediyeye ait bir kamyonun moloz dökerken elektrik direğine çarpıp, telleri kopurması sonucu bölgede oturan vatandaşların elektronik eşyaları zarar gördü. Canik Belediyesi, vatandaşların zararlarının karşılanması için 2 mahalle

Kamyon direğe çarptı, vatandaş yandı
\n Samsun un Canik İlçesi Yavuz Selim Mahallesi ne moloz dökmek için gelen Canik Belediyesi ne ait bir kamyon, elektrik direğine çarpıp devirdi. Elektrik tellerinin kopmasıyla birlikte Yavuz Selim ve Ovacık Mahalleleri ndeki bazı evlerdeki elektronik eşyalar yandı.  
\n
\n  
\n
\n ŞAŞKINA DÖNDÜLER 
\n
\n Her iki mahallede oturan vatandaşlar ne olduğunu anlayabilmek için sokağa döküldüler. Bir kamyonun elektrik direğini çarpması sonucu olayın meydana geldiğini öğrenen mahalle sakinleri, adeta şaşkına döndü. Ne yapacaklarını şaşıran vatandaş, olay yerine gelen YEDAŞ ekiplerine dert yandı. Hemen çalışmalara başlayan YEDAŞ ekipleri, elektriği keserek, yıkılan direği yeniden dikti. Kısa bir çalışma sonrası her iki mahalleye de yeniden elektrik verildi.
\n
\n  
\n
\n PERİŞAN OLDULAR 
\n
\n Elektriklerin gelmesiyle birlikte elektronik eşyalarının çalışmadığını gören vatandaşlar, Canik Belediyesi ni arayarak durumu bildirildi. Bunun üzerine mahalleye gelen belediye ekipleri, ev ev gezerek elektronik eşyaları kontrol etti. Vatandaşların zararlarının karşılanması için hasar tespiti yapan ekipler, hasarın boyutunun ancak çalışmalar tamamlandıktan sonra ortaya çıkacağını söylediler.
\n
\n  
\n
\n Bayram OK 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kestiği ağaç ölümüne neden oldu

1 Kestiği ağaç ölümüne neden oldu

'Deniz Dibinde Zil Sesi' seyirciyle buluşmaya devam ediyor

2 'Deniz Dibinde Zil Sesi' seyirciyle buluşmaya devam ediyor

Marangoz imalathanesinde çıkan yangın korkuttu

3 Marangoz imalathanesinde çıkan yangın korkuttu

Metrobüs yoluna giren şahsa, metrobüs çarptı: 1 yaralı

4 Metrobüs yoluna giren şahsa, metrobüs çarptı: 1 yaralı

Göçük altında kalan kişinin cansız bedenine ulaşıldı

5 Göçük altında kalan kişinin cansız bedenine ulaşıldı

Trabzonspor'da çeyrek final sevinci

6 Trabzonspor'da çeyrek final sevinci

Victor Moses İstanbul'a geldi

7 Victor Moses İstanbul'a geldi