Dünya Türkiye yi konuşuyor

AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Vezirköprü İlçe Teşkilatı nın düzenlediği iftar yemeğine katıldı. Partililere seslenen Köktaş, AK Parti iktidarı son 10 yılda inanılmaz işler başardı. Artık Dünya, Türkiye yi konuşuyor dedi\r\n

Dünya Türkiye yi konuşuyor
\n AK Parti Vezirköprü İlçe Teşkilatı nın düzenlediği iftar programı, Çamlık Parkı nda gerçekleştirildi. AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eski Samsun Milletvekili Birnur Şahinoğlu, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Sami Pala nın da katıldığı iftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti iktidarı son 10 yılda inanılmaz işler başardı. Artık Dünya, Türkiye yi konuşuyor dedi.
\n
\n  
\n
\n İLK 10 ÜLKE ARASINDA 
\n
\n Artık dünyada farklı bir Türkiye algısı bulunduğunu ifade eden Köktaş, Büyük devletler büyük gelenekler üzerine oturmuştur. Büyük devletlerin fertleri olmak da bazı sorumlulukları beraberinde getirmektedir. Bu sorumluluğu en yakından hisseden camia hariciye camiasıdır. Çünkü gidilen her bir merkezde sadece arkadalarındaki 76 milyon değil, onun öncesinde, asırlarca bir birikim halinde gelen yüz milyonlarca insanın hukukunu omuzlarımızda taşıyorlar. Türkiye Cumhuriyeti ni, devlet geleneğine sahip köklü bir devlet olarak temsil etmenin başlı başına bir ayrıcalık olduğu biliniyor. Bu anlamda yeni açılanlarla birlikte toplam başkonsolosluk sayısı 78 e çıktı. Büyükelçilikleriyle de dış temsilcilik sayısının 218 e ulaştığını bildirmek isterim. Bu sayıyla Türkiye dünyada dış temsilciliği en fazla olan ilk 10 ülkenin arasına girmiştir dedi. 
\n
\n  
\n
\n MİLLETLE KADER BİRLİĞİ YAPTIK
\n
\n Siyaseti hizmet için yaptıklarını ifade eden Köktaş, Onun için bütün Samsunluların, Vezirköprülülerin bizi izlemesini istiyoruz. Laf-maf kolay, siyasette palavra kesersiniz, yapacağız edeceğiz dersiniz. Seçimden seçime değil her zaman halkın yanında olmak gerekir. Bizler AK kadrolar yıkma değil yapma anlayışıyla yola çıktık. 76 milyonun huzurunu, mutluluğunu, kardeşliğini rotamız olarak belirledik. Milletimizle kader birliği yaptık, devletle milletin kaynaşmasını, beraber olmasını sağlamak için yola çıktık. Çıkmaya da devam edeceğiz diye konuştu. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kız kaçırma kovalamacasında kaza yapan uzman çavuş, linç girişiminden havaya ate

1 Kız kaçırma kovalamacasında kaza yapan uzman çavuş, linç girişiminden havaya ate

Buzlanma kazaları beraberinde getirdi

2 Buzlanma kazaları beraberinde getirdi

Yaya halinde 8 kaçak göçmen yakalandı

3 Yaya halinde 8 kaçak göçmen yakalandı

Malatya'da trafik kazası: 2 yaralı

4 Malatya'da trafik kazası: 2 yaralı

Kütahya'da zincirleme trafik kazası: 4 yaralı

5 Kütahya'da zincirleme trafik kazası: 4 yaralı

Fatih'te park görevlisi önce darp edildi, sonra silahla yaralandı

6 Fatih'te park görevlisi önce darp edildi, sonra silahla yaralandı

Adana'da orman yangını kontrol altına alındı

7 Adana'da orman yangını kontrol altına alındı

Yaya halinde 8 kaçak göçmen yakalandı

8 Yaya halinde 8 kaçak göçmen yakalandı

Nazilli'de çıkan yangında küle dönen evde bir kişi yanarak can verdi

9 Nazilli'de çıkan yangında küle dönen evde bir kişi yanarak can verdi

Van'da trafik kazası; 1 yaralı

10 Van'da trafik kazası; 1 yaralı

hızWeb