YENİ SEZON FİKSTÜRLERİ ÇEKİLDİ

Samsun da başlayacak olan U-13, U-15 ve U-17 Lig lerinin fikstür çekimi gerçekleşti. Fikstür çekimine katılan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Sportif faaliyetlere teşvik çalışmalarımız sürecek dedi\r\n

YENİ SEZON FİKSTÜRLERİ ÇEKİLDİ
\n PROTOKOL TOPLANDI
\n
\n Samsun da ağustos ayında başlayacak 2013-14 futbol sezonu için U-13, U-15 ve U-17 Ligleri nin fikstür çekimleri Atatürk Spor Salonu nda gerçekleşti. Kura çekimine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Şener Aydın, TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, TÜFAD Başkanı Hakkı Bayrak, GHSİM İlkadım İlçe Spor Şube Müdürü Murat Turan ve Hakem Atama Sorumlusu Coşkun Baykal katıldı. 
\n
\n  
\n
\n SAMSUN FUTBOLU ZİRVE YAPACAK
\n
\n Samsun da futbol adına güzel oluşumların olduğunu ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Sportif faliyetler için kurum ve kuruluşlarımızla çalışma içerisindeyiz. Bu çalışımlar neticesinde Samsun da futbol oluşumu üst seviyelere çıkacak. Ayrıca futbol çok güzel ve fedakarlık gerektiren bir spor. Biz spora her türlü desteği vererek Samsun ve Türk futboluna yetenekli oyuncular kazandıracağımıza inanıyorum. Spora ve sporcula yönelik teşvik çalışmalarımız devam edecek diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TESİSLERİ DEĞERLENDİRECEĞİZ
\n
\n Türkiye Futbol Federasyonu Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven ise, Samsun a tesisler kazandırarak destekler veren Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç a çok teşekkür ederiz. Amacımız, çocuklarımızın daha iyi gelişim göstermelerini ve daha aktif olmalarını sağlamak. Bu nedenle yeni tesislerimizi en iyi şekilde değerlendireceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n DÜDÜK 15 AĞUSTOS TA ÇALACAK
\n
\n Samsun 2013-14 futbol sezonu, U-13 Ligi maçlarıyla 15 Ağustos ta başlayacak. Tek devreli olarak oynanacak olan ve 30 takımın buluduğu ligde, takımlar 10 arlı 3 grup halinde mücadele edecek. 28 takımın yer aldığı U-15 Ligi ise 7 şerli takımlar halinde 4 gurupta oynanacak. U-17 Ligi nde ise toplam 27 takım, 4 er li gruplar halinde mücadele edecek. Bir takımın eksik olması nedeniyle üç grup 7 takımdan, bir gurup ise 6 takımdan oluşuyor. Bu turnva sonunda sıralamada ilk 3 dereceyi elde eden takımlar Türkiye Şampiyonası na gidecek.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun merkez ve ilçelerine kar yağışı uyarısı

1 Samsun merkez ve ilçelerine kar yağışı uyarısı

Samsun'da kar yağışı hangi bölgelerde etkili olacak?

2 Samsun'da kar yağışı hangi bölgelerde etkili olacak?

Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı

3 Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 2 yaralı

Samsun'da yüzde 50 ölüm riski olan hastayı 4 günde iyileştirdiler

4 Samsun'da yüzde 50 ölüm riski olan hastayı 4 günde iyileştirdiler

Fındık fiyatları ne kadar? 23 Ocak Perşembe il il fındık fiyatları

5 Fındık fiyatları ne kadar? 23 Ocak Perşembe il il fındık fiyatları

Karadeniz'den kar manzaraları

6 Karadeniz'den kar manzaraları

Evini yaktı, içeride elindeki bıçakla polis ve itfaiyenin girmesine engel oldu

7 Evini yaktı, içeride elindeki bıçakla polis ve itfaiyenin girmesine engel oldu

Akhisar'da meydana gelen depremin şiddeti kameraya yansıdı

8 Akhisar'da meydana gelen depremin şiddeti kameraya yansıdı

OMÜ Olimpik Yüzme Havuzu'na ödül

9 OMÜ Olimpik Yüzme Havuzu'na ödül

MHP Gürsu İlçe Başkanı Beysir hayatını kaybetti

10 MHP Gürsu İlçe Başkanı Beysir hayatını kaybetti

hızWeb